Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Új nővel az első együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új nővel az első együttlét nektek is teljesitmény kényszeres?

Figyelt kérdés
30 feletti a nő és én is.Nem a szextől félek,hanem inkább bizonyitani szeretnék (mert kell).Ha az első aktus nem sikerül jól,akkor le leszek irva a szemében.Tudom hogy nem egészséges ez a gondolat menet,de ezen jár az agyam.Mi a véleményetek erről?

2020. aug. 2. 05:48
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak a kefélés a kapocs köztetek, jogos az aggodalmad.
2020. aug. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem leszel leírva, ha számítasz neki. Én is ilyen vagyok, az elején nem ment túl jól a szex, de néhány alkalom után már mindketten csak mosolyogtunk rajta. Szerencsére a párom megértett, és nem volt gond belőle.


39F

2020. aug. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

NanÁ, rendesen félek tőle!

😂

2020. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ha a partnernőd egy értelmes ember, akkor szavak nélkül is biztosít majd téged, hogy a teljesítményre menet közben jöjjön meg az étvágyad:D
2020. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál a kettőtök közti kapcsolatról. Mióta ismered, hogy áll hozzád?

Ha tényleg csak a szexre megy ki köztetek és annyi, akkor "félhetsz", de más esetben hülyeség.

2020. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is tartanék tőle. Ugyanis nálam pl. ,illetve az eddigi partnereknél is fontos volt a szex. Ha az nem sikerül jól vagy nem működik én nem szoktam összejönni az adott illetővel, de sokan vannak így. Voltam olyan kapcsolatban évekig ahol nem működött jól a szex, így még inkább ügyelek arra, hogy olyannal még egyszer nem jönnék össze, mert szörnyű lesz úgy a kapcsolat. Persze vannak olyanok, akiknél a szex nem számít egy kapcsolatban igazán, ott igazából mindegy.
2020. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. Nálam mindig minden rendben volt, soha nem görcsöltem rá a témára. Mindazonáltal a közel 50 kapcsolat, és a zenész mivoltomnak köszönhető megszámlálhatatlan szombat esti kaland után is minden új csábításnál volt bennem vizsgadrukk.
2020. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!