Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ekkora iszonyatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora iszonyatosan nagy férfitöbblet interneten és ilyen sok kényszeresen ismerkedő férfival?

Figyelt kérdés
Állítólag a nem társkereső oldalakon is hemzsegnek a férfiak és próbálkoznak a Nőknél, mi ez a kényszeresség hogy egyszerűen egy átlagos egyáltalán nem csinos nő vagy 500 levelet kap férfiaktól. Mi ez a kényszeresség és hihetetlen nagy férfi többlet?
2020. júl. 20. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az 500 azért enyhén túlzás.
2020. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"egy átlagos egyáltalán nem csinos nő vagy 500 levelet kap férfiaktól."


Hány év alatt?

2020. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csak egy példa volt, akkor 50
2020. júl. 20. 11:26
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes én ronda vagyok mégse kapok egy levelet se semmilyen pasitól.

Honnan szedted ezt a kutatást? :D

2020. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Úgy tűnik, sok férfinek tényleg mindegy, csak lyuk legyen.

Legalább ennyi nő él magányosan és szex nélkül (akár házasságban is), de ők nem csak egy faszt keresnek, amivel betömhetnék magukat, emiatt nem fogják privát üzenetekkel bombázni a hímeket.

2020. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de neten csak a magadfajta nyomorult palik ismerkednek.
2020. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Másfél évtizedig voltam társkeresőn és nem tudom alátámasztani az 500 levelet, sőt, ha évek alatt összesen 5-en írtak - akkor se olyanok, akiket a leírásban megfogalmaztam -, akkor sokat mondok.

Képzeld el, hogy 20 éves vagy, 20 éves budapesti egyetemistát keresel, és 55 éves vidéki családapa ír... Szerinted?...

2020. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha valamire való fejed van az összes kiéhezett kan ír az tuti. Olyanok akiktől éjszaka felsírok. Újként azonnali levéláradatra számíthatsz!
2020. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
van egy ismerős nő, 37 éves volt, bűnronda arccal, de csinos volt alkatilag. Mondta nekem, hogy társkeresőn mindenkire ráírnak, feltett két képet a hasáról, csípőjéről, hogy picit kilátszik a tanga széle, 72 likeot és 28 üzenetet kapott 1 óra alatt, mind megvadult érte, és ehhez elég volt két semmitmondó kép.
2020. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyenből látszik, hogy a pasiknak nehezebb a társkeresés. Nem véletlenül próbálkoznak mindenhol. Amíg egy nő lazán talál bárhol pasit és jelentkezőt, sok pasinak csak ez a megoldás marad.
2020. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!