Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált, barátok nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált, barátok nélkül fogadjam el azt hogy 30 évesen nem jut senki nekem?

Figyelt kérdés
Kinézetemmel nincs baj, csak inkább az introvertáltsag, meg hát barátaim sincsenek már, ezért fogalmam sincs hol kene elkezdeni az ismerkedést, főleg ennyi idősen,vidéken rosszak a lehetőségek.
2020. aug. 2. 06:58
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Interneten.

Amúgy nem "jut", hanem nagy áltagban az emberek tesznek érte.

2020. aug. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Igen, amíg ilyen vagy, nem lesz sikered. Interneten próbálkozhatsz, de úgyis elvérzel utána a randin. Inkább járjál társaságba, ma már sok lehetőség van. Keressél egy új hobbit, ahol tudod hogy sok emberrel fogsz találkozni és ismerkedj.
2020. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
31 évesen ugyanez a szitu. Esetleg munkahelyen nem tudsz ismerkedni?
2020. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Ja. Ha nem teszel a céljaidért semmit, akkor fogadd el, hogy nem is éred el őket. Pofonegyszerű a képlet.
2020. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Munkahely nem jöhet szóba, és itt nincs úgymond lehetőség semmire. Nincsenek programok, errefelé
2020. aug. 2. 09:23
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Programot neked kell csinálnod nem másnak.

Elhívod kajálni, vagy egy sétára, bringázni bármi.

2020. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Busszal, vonattal biztos van egy közeli város, ahol van valamilyen könyvklub, vagy tanfolyam, vagy akármilyen hobbiklub. Oda nem kell vinni senkit, lesznek emberek :) Nézelődj a neten ezügyben
2020. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem, miért erőltetnéd, hisz nem véletlen, hogy nem volt eddig se, senkid és barátaid sincsenek. Nem rosszból írom. Én belementem egy ilyen férfivel egy viszonyba. Sokat változott a hónapok alatt, elkezdett nyitott lenni. Nagyon jó volt vele lenni. Közös terveket is felvázolt a jövőre vonatkozóan. Beleszerettem, reméltem, hogy van közös jövőnk. Erre a reakciója az volt, hogy elkezdte bezárni magát, mondván, hogy ő nem tudja magát elképzelni kapcsolatban mégsem, mert fél, hogy elveszíti a szabadságát, a rengeteg énidejét stb. Nem tudott mit kezdeni az egésszel. Azt mondta, innentől inkább egyedül lesz, nem is kell neki senki. Nekem nagyon összetörte a szívem, mert nekem ő álmaim férfija volt. Hónapokig szenvedtem ebben a viszonyban úgy, hogy ő időnként ellökött, mikor menni akartam, akkor meg visszahúzott.

Szóval biztos vagy benne, hogy fel tudod adni a magányodat és tudsz szeretni valakit telkesen? Mert ha nem, akkor maradj így, ahogy vagy.

2020. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

“ Kinézetemmel nincs baj”


Mindig itt van a kutya elásva! Azt hiszik nem azzal van a gond, pedig olyanok mint egy teleszart búváruha

2020. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Introvertált vagyok,nem nézek ki jól,mégis lett barátnőm..tehát miért ne lehetne Neked is:)
2020. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!