Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Hogy néz ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy néz ki egy átlagos férfi? Mindig ezt írjátok, hogy azoknak nem adunk esélyt!

Figyelt kérdés
De én nem tudom elképzelni, hogy mikor ilyet beszóltok, hogy bezzeg mert a nőknek nem jó az átlagos férfi, akkor mégis milyen kinézetűre gondoltok? Mert lehet azok pl nekem simán tetszenek, de kép nélkül nehéz elkepzelni ki mire gondol. Linkelnétek képet szerintetek átlagos pasikról? Vagy privibe magatokról ha annak tartjátok magatokat?
2020. aug. 2. 19:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Jav.:


"Szociológiai és gazdasági okai is vannak, messzire vezetne, de arra hivatkozni cáfolatként, hogy a világ népessége nő, miközben Magyarország népessége (és megelőzve az önlefitymálást, Európáé általánosan is) demografiai zuhanásban van, egyszerűen fals."

2020. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Átlag férfi ? 180-185 cm /65/70 kg


Ezek csak külsőségek! A gond az hogy a 170 cm - 90 /100/120 kg emberek hiszik magukról hogy ők szegény átlagosak akiket a gonosz nők indokolatlanul elutasítanak.

2020. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%
Nem akarlak kizökkenteni, de 180-185 cm-es testmagassághoz a 65-70 kg-os testsúly egy férfinél kóros alultápláltságot láttat.
2020. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát pont hogy az a tökéletes BMI...
2020. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
10%

Igen. Ez az a legendás BMI, ami 160 centis nőnek 65 kg-ot ad egészséges súlynak.


Nem tudom, láttál-e már 180 centis, 65 kg-os férfit. Elárulom, az én 183 centimmel, amikor egy durva influenza után 79(!) kg-mal keltem ki az ágyból, meg lehetett számolni a bordacsontjaimat a bőrömön keresztül.

Ahogyan egy 160 centis 65 kg-os nő is túlsúlyos.


Egy orvos mondta azt, a férfi egészséges testsúlya a testmagassága utolsó két számjegye. Tehát 185 centis férfinél 85 kg.

Nőnél, az eltérő csontszerkezet és izomzat miatt, mínusz tíz.

Egy 165 centi magas lánynak tehát az 55 kg az egészséges.


És ezek reális számok is. Nem a 65 kg. Nem láttál te még ilyen magas, ilyen súlyú embert...

2020. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15 tehát egy 100 és egy 200 cm magas férfi ideális esetben egyaránt 0 kg, míg egy 99 cm magas, az 99 kg.


185/65 (ezek szerint kórosan sovány) F

2020. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Aha hát persze...

Én 181cm vagyok és 73kg. Egyáltalán nem látszom soványnak, teljesen átlagos testalkatom van sőt még van egy kis felesleg is a gyomromon...

Szóval hagyjuk a baromságot.

2020. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16-os, okosat akartál mondani, de valami emeletes nagy hülyeség jött csak ki.

Láttál te már 100 cm magas FÉRFIT?

Ez egy 3-4 éves gyerek testmagassága. Akinek, minthogy eltérő életkorokban más-más a normális, teljesen máshogy számoljuk az egészséges súlyt. Egy egészséges csecsemő testsúlyának a 40%-a zsír.


17-es, mivel az emberre főleg a centrális típusú elhízás - köznapi nevén a pocak - a jellemző, így a hasadra akkor is rakódhat felesleges zsír, ha a tested többi része egyébként erősen alultáplált. A nők számára ez a biológiai jellemző a mumus, előbb fogynak mellből, még a karokból is, mint a hasról.

Felesleg pedig rakódik le mozgásszegény életmód mellett az emberi testen, ami a te testsúlyod mellett feltételezhető is, hiszen az izom tömege jóval nehezebb a zsírénál, vagyis ha izmosan lennél vékony, még nagyobb is lenne a testsúlyod, mint egyébként csak alultápláltan, mert arányaiban ugyanolyan testalkat mellett a testedben lévő zsír rovására az izomszövetek foglalnának nagyobb helyet, ugyanakkora térfogat mellett nagyobb súllyal.

2020. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 láttam, sőt 200 centiset is. De most hogy jön ide az hogy én láttam-e? Ha nem láttam valamit akkor az nem is létezik?
2020. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na, és ezek a "férfiak" akarnak itt nőkről tárgyalni, akik összevesznek azon, hogy 180cm-hez mekkora súly dukál... :D
2020. aug. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!