Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők a legjobb férfiakból válogatnak csak és kizárólag és inkább osztoznak többen egy férfin, mint sem, hogy esélyt adnának egy átlagos srácnak?

Figyelt kérdés

Miért jó ez, ennyire képeltnek vagytok átlagosabb férfiakhoz vonzódni ?

Bezzeg én beérném egy teljesen átlagos nővel. Az sem baj, ha kicsit duci, az sem zavar ha egy kicsit buta, a lényeg, hogy legyen kedves. Ilyen nőt viszont képtelenség találni. Interneten és élőben is totális kudarc vagyok a nőknél, mert nem vagyok jóképű, alacsony vagyok és vékony. Bezzeg a volt évfolyamtársam úszkál a nőkben. Egyszerűen magas és izmos és jóképű. Amikor elmentünk szórakozni egy társasággal akkor kb a női társaságok egyedül rajta csüngtek, a hozzám hasonló haverjaimat észre sem vették a nők pedig mi próbáltunk életjeleket adni, de mindhiába. Ez megy évek óta, nagyon elegem van már.



#lehetetlen_barátnőt_találni_átlagos_férfinek
2017. márc. 27. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
14%
Ilyenek a nők, én ugyanezeket tapasztalom, vékony, de magas srác vagyok, huszonéves, egy barátnőm sem volt még, nem vagyok alkesz, meg drogos sem, partiarc sem, automatikusan kiesek a pixisből az összes nőnél, mert túl "komoly" vagyok.Szánalmasak a nők.
2017. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 Bad G-Sus ***** válasza:
82%
gondolom fantasztikus kisugárzásod meg a béta hozzáállásod lehet az oka és nem a tested, ha esetleg nem vagy kibékülve a testeddel akkor tegyél ellene, egyszerű a képlet és ne akarj egyből megfelelni minden nőnek..sose érd be kevesebbel mint amit elképzeltél magadnak mert elvagy keseredve.
2017. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 anonim ***** válasza:
84%

Határozza már meg végre nekem valaki, hogy ki a legjobb, ki az átlag, ki a csúnya?

Tudtommal ezek relatívak. Ízlések és pofonok, kinek ez, kinek az tetszik.


Nem itt kell rinyálni, magadból a képességeidhez mérten kell kihozni a legjobbat, szeretned magad, hinned kell magadban.

2017. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 anonim ***** válasza:
19%

"Unalmasak már ezek a kérdések, a macska rúgja meg."


Fáj az igazság mi?... Észérveket persze nem hoznál fel a kérdező állitásai ellen, jah, hogy nincsenek észérveid a nők mellett?... Ciki...

2017. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 anonim ***** válasza:
89%

"Fáj az igazság mi?... Észérveket persze nem hoznál fel a kérdező állitásai ellen, jah, hogy nincsenek észérveid a nők mellett?... Ciki..."


:D


Magamról tudok legfeljebb nyilatkozni, de nem az a nőtípus vagyok, akit a legtöbb férfi észrevesz. Főleg nem azok, akik itt nyivákolnak Gyakorin.

2017. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 anonim ***** válasza:
83%

Nem kellenek eszervek mert felesleges barmi energiat pazarolni erre a kerdesre. Szamtalan atlagos fiu - csinos / atlagos lany par maszkal. Nem, nem tudok mutatni, mert az utcan latom oket.

Mindegy, mar a multkor rajottem a titokra, az itteni sracok azert nem latjak ezeket a parokat, mert a sajat fogyatekos kulsejukhoz kepest minden atlagos sracot egy adonisz alfanak tartanak xd

2017. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 A kérdező kommentje:

Ahelyett, hogy itt pocskondiáztok inkább adhatnátok valami tanácsot és segíthetnétek... Haveri körömben vagyunk ilyenek 4en és együnknek sem volt még soha barátnője és már több száz órát beszéltünk róla mi lehet a gond, de semmi eredmény.

Amikor lassan közeledünk vagy ignore vagy barátzóna, ráadásul az a fajta, ahol még ki sem vagyunk használva, mert az is ignore. Ha nyomulunk akkor meg vagyunk fenyegetve hogy a bátyja gangster és szét leszünk tépve farpofával előre.


Bezzeg a jóképű magas haverok akik ismerősi nagy része csinos nők a facebookon, minden hónapra jut nekik másik nő ha úgy akarják. Kész röhej az egész.

2017. márc. 27. 20:36
 8/106 anonim ***** válasza:
20%
Hozzáteszem azoknak a volt osztálytársaimnak, akik engem cikiztek, kicsináltak, kiközösitettek, érdekes módon mindnek van ma nője, nekem meg nincs a mai napig, nőpártiak, ezt nem tudjátok kimagyarázni sehogy. A nők valamiért a szemét emberekhez vonzódnak, akiktől ők is szenvednek egy idő után, ennek ellenére ragaszkodnak hozzájuk. Ilyen a női természet.
2017. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 A kérdező kommentje:

"Szamtalan atlagos fiu - csinos / atlagos lany par maszkal"


Hát kb minden 100dik fiatal párra igaz ez. De ronda alacsony férfit még nő mellett sem látni, nem hogy csinossal. Megjegyzem nekem tényleg mindegy lassan, csak legyen már valami.

2017. márc. 27. 20:39
 10/106 anonim ***** válasza:
77%
Gyúrd ki magad, tanulj meg a nők nyelvén beszélni, legyen stílusod, kezdeményezz stb. sok magas, jóképű srácot ismerek, aki nem tud csajozni, nagyrészt nem ezen múlik a siker. Inkább azt figyeld meg, hogy ezek a jóképű ismerőseid hogyan viselkednek a nőkkel.
2017. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!