Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfiak ti adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiak ti adnátok esélyt átlagos aranyos nőnek is vagy csak a nagyon csinos top 10-es nőknek adtok esélyt?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azután lesz valaki Top 10, hogy beleszeretek.
2020. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

nem tudom, mi a tpo10. Engem a nő kisugárzása érint meg - s ez nem a kitett mell felületétől függ ;)


43/F

2020. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Én átlag feletti pasi vagyok no persze nem csak én gondolom ezt. hanem nők is. Nyilván nem csak top 10 es nővel akarok lenni de kell, hogy tetsszen külsőre nyilván de azért nem csak a top 10 es a vonzó. Meg mi az átlagos? HA valaki szép arcú de visszafogottan öltözik és nem kihívó akkor ő is lehet átlagos olyan szemében akinek a plázacicák kellenek csak. Szóval nem derült ki, hogy neked mi is az átlagos. De ha szigorúan vesszük a kérdést akkor átlagon felüli nek de nem csak 10/10 nek. Mellesleg ismerek sok csinos nőt de van olyan akinek a személysiége rettenetesen taszító. És így ezzel együtt már nem is olyan vonzó. 23F
2020. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, személy szerint engem csak az átlagos nők érdekelnek.
2020. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
A válaszokat úgy kezeld, hogy egy tegnapi kérdés alapján O nem szép, nem nagyszam. [link]
2020. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy aranyos? Mit jelent, hogy top10?
2020. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
ötös nekem azon a képen tényleg nem szép kifejezetten az a lány de nem is ronda másik képen talán bejönne. Be tudod linkelni a kérdést?
2020. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze, személy szerint jobban szeretem az átlagosabb csajokat.
2020. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#7: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Ok, mindnekinek más tetszik, de ez a lány szebb az átlagnál. Szép, szabályos arca van, szépek a fogai, haja. Jó alakja van, már amennyi látszik, nem kövér, nem sovány, vannak mellei.


Lány vagyok, szóval nem kanos pasiként írom.

2020. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Így kisminkelve tényleg szép, ha ilyen lenne egy átlag lány akkor kevesebben írkálnának itt. :D
2020. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!