Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek a belső értékek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek a belső értékek számítanak állítólag, akkor miért nem lehet ismerkedni ezen az oldalon nőneműekkel, csak trollokkal?

Figyelt kérdés
Van már ismerkedés kategória is... De teljesen mindegy, nők egyáltalán nem válaszolnak (mert nyilván troll férfiak vannak akár a kérdezők, akár a válaszolók között), miközben ha meg nőnek adja ki magát az ember, akkor 10-20-30 privát üzenetet kap 1-2 napon belül.

2020. aug. 3. 03:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert ez a gyakori kérdések és azon belül, ha valakinek van kérdése az ismerkedésről, akkor abban a részben felteheti, de még mindig nem társkereső. Azért.
2020. aug. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Honnan tudod, hogy hány üzenetet kap az, aki nőnek adja ki magát? Csak nem te is nőnek adod ki magad? Akkor meg miből gondolod, hogy azok a nők, akik neked nem válaszolnak szintén nem féfiak-e? Szóval leszóljátok a nőket, hogy nem válaszolnak, közben meg az összes nő ti vagytok. Egymás fake profiljainak írogattok és nem válaszolgattok.
2020. aug. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj, kérlek. Általánosságban, több éves statisztika alapján értem a dolgot. Ha egy nő ír ki bármit, akár kérdés, akár válasz, arra özönlenek a privátok, ha egy férfi ír, arra 0 privát (őszintén szólva olyan 5-10 együttérző önsajnálat-monológ szintén férfiaktól évek alatt), ha a férfi ír privátot, arra 0 válasz.
2020. aug. 3. 03:53
 4/15 A kérdező kommentje:

2-es: Pont ez a kérdés, ami bennem is motoszkál, hogy mi van, ha a női nevek mögött is férfiak vannak?


Én amúgy pont kíváncsiságból adtam ki magam nőnek, de már csak a nagy számok törvénye alapján is feltételezem, hogy nem én voltam az egyetlen, tehát simán el tudom képzelni.

2020. aug. 3. 03:55
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Én közel száz kérdést írtam ki és sosem özönlöttek a levelek, pedig nő vagyok. Ilyet csak onnan szedhetsz, ha van női profilod és folyamatosan teszed fel a szexuális témájú kérdéseket, hogy azokra pasi válaszoljon (mert azokra azonnal ugrik egy kanos pasi, aki idejár verni a brét).
2020. aug. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert ez nem társkereső oldal. És nem megbízható, mert simán írhatnak neked trollok, ugyanis egy noname kép nélküli platformról van szó.
2020. aug. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Arány apa, amilyen belsőt ti itt villantani szoktatok, csak remélem, az utcán se futunk soha össze. Akar a franc jobban megismerni.
2020. aug. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a hozzád hasonlóak elveszik a nők kedvét.
2020. aug. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak nagyon kevesen állítják, hogy csak a belső a fontos, a többségnek még mindig a külső+belső együttese a fontos.
2020. aug. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy 100 ilyen kérdés van és ezerszer le is van írva hozzájuk, hogy nem a belső a fontos. A belső is, de nem csak és kizárólag és nagyon ritka az, hogy valaki egyáltalán jobban szimpatizáljon a másikkal romantikus irányban, ha nem látta soha.
2020. aug. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!