Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi az igényei miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi az igényei miatt még mindig, 34 évesen is szűz, akkor látens meleg?

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki még most is szűz pedig már 34 éves. Viszont igényei egekben, jóval többet vár el mint amit nyújtani tud. Fent van az elittárson és mutatta a társkeresőt nekem, összesen 2 levelet írt 3 hónap alatt, mert hogy állítása szerint minden nő ronda dagadt stb. és eddig csak mindössze 2 lányt talált akinek adna esélyt. Ha egy nőn pici többlett van máris hisztizik hogy hogy néz már ki stb. amúgy ő erősen apa testű.
2020. aug. 3. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha nőket néz a keresőn, akkor nem meleg. Csak túl finnyás, válogatós. Amúgy megkockáztatom kijelenteni, hogy nem szűz, azért már csak volt ennyi év alatt valakije. Érdekes lenne, ha nem lenne, mit csinált a huszas éveiben? Még a legfurább pasik is összeszednek hébe hóba valakit, ez a “40 éves szűz” legenda szerintem csak elterjed, akkor ha valaki nem egy minősül egy Casanovanak.
2020. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem erről van szó.


Csupán túl válogatás.

2020. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Vagy aszexuális (vagy csak egy finnyás hülyegyerek). Szeretne nőt, de annyira azért nem, hogy komolyabb erőfeszítéseket tegyen az ügy érdekében.
2020. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Vaaaagy a sors elbánt vele ha a genetikát nézzük. Külsőre és/vagy intim méretre. Véleményem szerint én az utóbbi halmazba tartozom, nem panaszkodásként írom, hanem tényszerűen. Volt rossz élményem emiatt fiatalon. Társkeresőn már nem vagyok fent, leszedtem magamat, mert hiába volt sok randim, ha utána komolyabbra fordult a helyzet, sajnos pánikszerűen megfutamodtam. Szerintem külsőt tekintve nem vagyok ronda, barátságos, nyitott, kommunikatív természetem van. (Különben szerintem el sem jutottam volna a randevúkig)

Sajnos ez egy rossz "minta", ha pszichológiai szögből nézzük az én esetemet, amitől már szerintem nem fogok tudni megszabadulni. Nagyon sokat foglalkoztam önismerettel, több sok rossz szokásomat is magam mögött hagytam az évek során, ezt valahogy nem sikerült lerendeznem 'sosemnem. :)


Ja, amúgy 36 évesen tört meg a jég nálam. És szexuális orientációmat tekintve binárisan a nőkhöz vonzódom és nem az a ritkán kívánós fajta lennék. xD


Van ilyen is. :D

2020. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?
2020. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#1


36 evesen vagyok szuz. Sajnos nem vagyok egy szuperpasi, meg kell, hogy mondjam.


Eddigi eletem soran ket (2) alkalmam lett volna, hogy elveszitsem. Azaz osszesen 2 nonek kellettem volna. Az elso 20 evesen, egy akkor 23 eves, 145cm / 65kg koruli, szuletesi rendellenesseg miatt mozgasaban korlatozott lany, a masik pedig 30. szulinapom elott par honappal, egy nalam 14 evvel idosebb, elegge elhanyagolt kulseju azsiai no. Szoval ezek voltak a "nagy lehetosegeim". Aki nekem tetszett, elhajtott, mint nyulat a vetemenyesbol.


Tehat a moslek vagy az ehezes.


36F incel

2020. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

A szüzesség egy állapot nem egy halálos betegség. Egyébként még ha meleg is lenne kinek mi köze hozzá ?


Éljen úgy ahogy ő akar.

2020. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!