Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti összejönnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek ilyen határozott és elvont értékrendű férfival?

Figyelt kérdés

Vannak bizonyos dolgok amiket elutasítok, nevezzük nagyzolásnak vagy felvágásnak.


- Gyémántgyűrű, meg alapból az ékszer, én elvből nem vennék ilyesmit.

Viszont tetoválást igen, az van nekem is, és azok egyéniek, mindnek valami jelentése van.

- Rongyrázós esküvő ami milliókba kerül.

- Saját autó ha belvárosban laksz, ha neked van nem zavar, de ne várd el tőlem.

- Kertes házban képzelem el a jövőmet, nem bírom a panelt. (itt az előző pont érvénytelen ha az agglomerációban lakok, illetve több gyerek esetén is előny az autó, tehát itt a villogás a lényeg, hogy csak azért nem vennék hogy te a barátnőd előtt villogj velem)

- Amég jó a BMI-m addig nem fogok konditerembe járni, hiába nyomja a média, a haverok, a csajok is hogy mennyire fontos. (egyébként sportolok, focizok nálam a sport: foci, kézilabda, kosárlabda, jégkorong, vizilabda, nem lenézve a többi sportot de ezeket többnek tartom, mivel egy közösségben össze kell dolgozni a többiekkel, mind szellemileg, mind fizikálisan toppon kell lenni)

- Jobban szeretek olvasni, mint filmezni. Rengeteg téma van amiben szeretnék "okosodni".


28 F


2020. aug. 4. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ebben semmi elvont nincs. Hozzám fiatal vagy, úgyhogy nem fogunk összejönni, de semmi kivetnivalót nem találnék ebben amit leírtál.
2020. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebben mi a rendhagyó? Teljesen normális, én is ilyen vagyok nőként, bár fiatalabb vagy jóval.
2020. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Egyrészt ebből nem jött le, hogy határozott lennél, másrészt ezekben semmilyen elvont dolog nincs. Teljesen általános meglátások.

21/L

2020. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Az ékszerrel egyetértek, az esküvő viszont egy életre szóló élmény, amire nem szeretném sajnálni a pénzt (főleg, hogy a rokonságom valószínűleg vissza fogja fizetni a lagzin, ismerem őket). Számomra annyira lehangoló és elcseszett, mikor a pár női tagja felvesz valami fehér nyári ruhát menyasszonyi ruha gyanánt, aztán valami zs kategóriás étteremben koccintanak a közjegyzőtől jövet. Múltkor láttam egy ilyet, mondtam is az ismerősömnek, akivel voltam, hogy ha ilyen szar esküvőm lenne, meg sem házasodnék inkább vagy csak évekkel később, mikor lesz rá normálisan keret. Ugyanaz a feeling volt, mint mikor egyedül fújod el a tescos tortán a gyertyát a szülinapodon. Lehangoló.


Az autóval és a lakással is egyetértek.

Filmezni én sem szeretek.

Kondira nem adok ki én sem pénzt, ellenben itthon van csomó eszközöm edzeni. Számomra gusztustalan, mikor egy férfinek zsírsegge van, de lehet, csak én vagyok rigolyás. Nem szeretem a löttyedt testeket úgy általában és úgy gondolom, ez nem pénz kérdése.


Ezek alapján elvontnak hívni magad viszont kicsit gáz.

2020. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs zsírseggem, mert focizok, jobb seggem van mint néhány nőnek :D
2020. aug. 4. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Édes aranyom. Olyan messze vagy az elvonttól, mint Makó Jeruzsálemtől.

Összesen annyi derült ki rólad, hogy nem akarsz olyan dolgokért fizetni, ami elég drága és nem létszükséglet. Ez kb a lakosság 80%ára igaz.

Ezek közül az egyetlen, ami nem tetszik, az a kertes ház. Vidéken nőttem fel, utálom a kertet mint a sz@rt.

2020. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem elvont, csak simán nem szimpatikus.

Az okoskodás a legrosszabb.

2020. aug. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezeknek a dolgoknak a többségével nincs gondom, de kertes házba csak akkor költöznék, ha a kerttel kapcsolatos összes munkát vállalná a férfi, mert én nem akarok ezzel foglalkozni, nekem nem fontos. Én elvagyok lakásban, nincs vele bajom.
2020. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!