Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire fogadnátok el engem párként?

Figyelt kérdés

Részletesen kell, hogy leírjam...

Már több kérdést írtam ki ezen az oldalon "csendes és visszahúzódó" fiúként, de ez alapján a legtöbbek kicsit másra asszociálnak, mint amilyen valójában vagyok.

Tehát annyi, hogy én nem vagyok egy társasági ember. Ami nem azt jelenti, hogy kuka lennék és gátlásos, és nem lennék képes megmukkanni, csak a korosztályom (20 éves vagyok) "szórakozgatásai" olyan mértékben untatnak, hogy egyenesen kivonom magam belőlük. Ennek eredményeképpen fura különcnek tartanak és nincsenek barátaim. Nagyon nem is hiányoznak, én az a fajta vagyok, aki elég jól megvan egyedül, persze komoly párkapcsolatra szükségem lenne.

Nagyon szeretek értelmes és komoly dolgokról beszélgetni. Amolyan elvont "művészlélek" vagyok.

Kamaszkoromban drámaian zárkózott voltam, ezt mára 90%-ban kinőttem. Zavartság az van bennem, főként akkor, ha hirtelen kerülök valamilyen kommunikációs helyzetbe.

Ami pedig a lányokat illeti, kamaszkoromban csak álmodoztam. Nemrég próbálkoztam egy olyan iskolatársamnál, akit látásból már évek óta ismerek, de nem sikerült a dolog.

Titeket nem zavarna az "extrém" személyiségem?



2017. ápr. 20. 20:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy meg jól nézek ki.
2017. ápr. 20. 20:22
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Te vagy az aki folyton önfényezi magát, a legnagyobb hibád is erény, és csodálkozol, hogy ezt miért nem veszik észre?


Amúgy legalább ne lenne ilyen baromi unalmas az önleírásod.

2017. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Én hozzád hasonló kaliberű emberkét fogok keresni majd ha ráérek,de most nem fér bele egy párkapcsolat. :)
2017. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem voltál meggyőző. Ez elég?
2017. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Az nem zavarna, hogy csendes és visszahúzódó vagy, de a művészlélek beállítottság igen.

Nehéz rajtuk kiigazodni és kiszámíthatatlanok.

2017. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Mivel jómagam is kissé művészlélek és álmodozó vagyok, nekem egy olyan partner kell, aki segít a földhöz közel lebegni. Emiatt sem. Meg kicsit én is azt éreztem a soraidat olvasva, amit a kettes válaszoló már megfogalmazott.
2017. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy hetero férfiként hozzászólok, de az 5-öst teljesen meg tudom érteni. Hasonló tulajdonságokkal rendelkező lányt tudnék elképzelni barátnőnek, de ez a "művészlélek" beállítottság engem sem fog meg, pont azért, amit ő is írt.
2017. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden művészlélek "kiszámíthatatlan". Volt olyan barátnőm, és nem volt csapongó, vagy hasonló, inkább csak egy kicsit elvarázsolt.
2017. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy lesznek bunkó válaszolók (#2, #4), de azért örülnék normális válaszoknak is.
2017. ápr. 20. 20:59
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

bunkó válaszoló = mindenki aki nem ajnároz téged?


tipikus mama pici fia vagy, akit az egész család csak dicsér, sehol egy őszinte visszajelzés, utána pedig állsz és nézel, hogy vajon miért kerül el mindenki.


ui: ezt is bunkónak veheted, pedig hidd el egy napon felnősz, és rájössz, hogy egy őszinte, korrekt válasz többet segít, mint a szokásos nincs veled semmi baj, mindig ilyen pasira vágyott minden nő típusú comment.

2017. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!