Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Különc, elvont gondolkodású,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különc, elvont gondolkodású, művészlélek emberek! Hol és hogyan találtátok meg a párotokat, lelki társatokat?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok. A legtöbb emberrel nem igazán találom meg a közös hangot, ám ha nagy ritkán hozzám hasonlókat ismerek meg, velük bármeddig el tudok beszélgetni anélkül, hogy gondolkodni kelljen, mi legyen a téma. Ilyen a legjobb barátom, ilyen volt az exem, de még inkább egy másik nő, akivel sajnos nem jött össze a párkapcsolat.


Úgy gondolom, olyan lánnyal tudnék jól kijönni, akiben hozzám hasonlóan van valami gyerekes spontaneitás, játékosság, kíváncsiság, érzékenység, ám mindehhez társul egy jó adag intellektualitás is. Mint Holden a Zabhegyezőből vagy Esti Kornél, csak lányban. :D Aki nem furán néz, ha random eszembe jut, hogy menjünk ki a Ligetbe, üljünk le a fűre, és olvassunk egymásnak verseket, hanem azt mondja: "induljunk!", majd másnap ő áll elő egy hasonló ötlettel. Aki nem gondolja, hogy a kényelem boldoggá tesz, ezért szívesen eljön velem sátorozni akkor is, ha kevésbé lesz kényelmes, mintha 4 csillagos hotelben bérelnénk szobát. Akinek nem a pénz és a karrier az elsődleges.


Ha valaki úgy érzi, hasonló a leírtakhoz, várom a tapasztalatait: hol és hogyan találta meg a lelki társát?


2019. jún. 15. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem találom a társam és úgy érzem nem is fogom. Egyszer volt egy kapcsolatom teveclubról még 21 évesen de idővel kiderült,hogy egyáltalán nem illünk össze. Azóta csak még furább lettem,de mentálisan egészségesebb is mégis úgy látom nekem egyedül kell élnem mert hozzám hasonló, ugyanilyen jövőképpel nem létezik.
2019. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Én is művész lélek vagyok, de pszichológia megállapítás szerint, és semmivel sincs több esélyem kivéve ha be veszem az empatikus ultra képességemet amivel átlátok bármilyen nőn.
2019. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Leginkább sehol, nincs és nem is lesz társam, max. a magány. :)) F
2019. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én ilyesmit keresek csak 30 év körüli férfiben.

Bár már a sátrazást átgondolom inkább:) Meg munka mellett nem csak a csillagos ég nézése a legfontosabb kéz a kézben, hanem hogy valami hasznosat is tegyen az ember.

Szóval én sem tudom merrefelé vannak ilyen típusúak, de talán próbálj meg olyan programokra járni, ahol nagy eséllyel megismerkedhetsz hasonló emberekkel, mint te.

2019. jún. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Én is picit ezzel a problémáva szembesülök, esetleg a könyvtárat vagy a művészi intézményeket tudom mondani, például múzeumok, színjátszószakkör vagy tánciskola, sok általam ismert különleges pár ilyen helyeken talált egymásra, vagy esetleg esküvőn, az ilyen személyek úgyis vonzzák egymást:)
2019. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

én hasonló gondolkodású vagyok, verseket, meséket írok, imádom a természet szépségét, hangjait, boldoggá tesz egy fénylő esőcsepp buborék egy levélen, vagy egy pillangó, de emellett karrierista, maximalista és dolgos is vagyok és fontos számomra a pénz, de csak az enyém ;) de életem szerelme egy ezermester nehézgépszerelő :) emellett olyan precízen glettel és betonoz, hogy megveszek tőle...


szóval nem feltétlen ugyanolyat kell keresned, mint te magad, nagyon jól kiegészíthet más érdeklődésű ember is, a lényeg hogy egymásban meglássátok a szépet, a jót, az értékeket amik boldoggá tesznek.

2019. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 érdeklődő63 ***** válasza:
33%
6* majd ha kitisztul a fejed a szerelem nevű drogtól mindjárt nem lesz olyan szép az a glettelés meg az a betonozás amit a traktoros élettársad alkot. különösen akkor ha hótt részegen beborítják a kapun a haverok akik hazavitték. tudod, víz meg az olaj. nem keverhető
2019. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nem keverhető de pont ettől szép ahogy a micellákon csillog a fény ;D

egy szépen dolgozó férfi igenis szexi!

2019. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 érdeklődő63 ***** válasza:
és mi van akkor ha véget ér a munka? hazamegy a traktoros köszön, majd fotelbe rogyva kikiabál a festőmúvész asszonynak. hozz be egy sört anyjuk meg egy lábas abrakot mer szomjan döglök meg maj ki lyukad a belem a qurva annyát ennek a melegnek. így is szexi neked? vagy így már sápadtabb fénnyel csillognak a micellák?
2019. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

ha tudnál olvasni te nagyon művész, művelt nemtudomki akkor leesne, hogy olyan erős a képzelőerőd, vagy nem tudsz olvasni, vagy a szövegértéssel van a bajod, hogy a traktoros a traktort vezeti nem csak szervízeli ;) és a nehézgép nem csak a traktorban merül ki, másrészt szeretnél te olyan autót ami "csak" egy traktor árába kerül, ha már itt tartunk, hogy bántod őket.


Mellesleg egy trakoros 500.000ret keres szezonban, úgyhogy püfölheted itt a billentyűket de ebben te vagy a paraszt öcsém :B

2019. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!