Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet élőben könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet élőben könnyen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok és szeretnék ismerkedni emberekkel de momentán azt érzem meg vagyok picit lőve.

Persze az egyetem jó hely arra hogy új embereket ismerjek meg, sokat meg is ismertem, de nem alakult ki senkivel semmi (aki tetszett neki barátnője volt tehát nem játszik)illetve az utóbbi időben ugye nem is volt rendesen egyetem. Interneten pár napja regisztráltam fel a tinderre de sokat nem várok tőle és valahogy olyan nagyon direkt húspiac jellege van ami nekem annyira nem fekszik.

Plusz élőben szerintem sokkal jobban ki tudom magamat fejezni. A baráti társasággal az a baj hogy főleg lánybarátaim vannak de amúgy meg viszonylag fixek az emberek, akiket barátok kapcsán ismertem meg (nem sok) velük se alakult ki semmi. Nem volt senkivel semmi probléma csak nem olyan típusok akik nekem inkább tetszenek. Félreértés ne essék nincsenek toronymagas elvárásaim, csak nekem inkább a 24-27 éves korosztály szokott tetszeni inkább, ez a pár ember meg sok esetben nálam is fiatalabb volt.

Szóval a kérdésem az lenne hogy lehet személyesen ismerkedni? A "bárhol"-t kicsit specifikáltabban.

Vagy akár konkrét szituációt is mondhattok hogy hogyan.



2020. aug. 7. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj az utcán és amikor neked tetsző férfit látsz, ne lefelé hajtsd a fejed vagy ne rántsd el a fejed, hanem nézz a szemébe pár másodpercig és ne unott képet vágj. Az egyiknek le fog esni, hogy tetszik neked, visszafordul és megszólít.
2020. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezzel semmi baj nem lenne, de szerintem nagyon kevés ilyen férfi van.
2020. aug. 7. 20:08
 3/16 A kérdező kommentje:

Arra is kíváncsi vagyok hogy más egy hasonló szituációban mit tenne/tenne-e valamit. Egyszer volt hogy láttam egy srácot aki tetszett egy könyvesboltban és pont olyan könyveket nézegetett amik a témát tekintve engem is érdekelnek. Nem mentem oda, mert semmi nem jutott eszembe hogy mit mondhatnék neki.

Egy ilyen szituációban hogy lehet/kéne adott esetben beszélgetésbe elegyedni pl?

2020. aug. 7. 20:10
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Engem az érdekelne mitől félsz ennyire..
2020. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mármint? Nem félek semmitől. Ez honnan jött?:D
2020. aug. 7. 20:14
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
5, onnan, hogy ugyanezért gyávázzátok le folyton a férfiakat. Mintha nekünk más lenne valamilyen értelmes szöveggel előállni a semmiről.
2020. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez egy elég durva általánosítás. Én sose gyáváztam le senkit és sose gondoltam hogy ez ennyire egyszerű. De a vita helyett valami építő jellegű válasznak jobban örülnék, több haszna lenne.
2020. aug. 7. 20:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Kezdd azzal h szia és az indokkal folytatsd ami a megszólitás szándéka
2020. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Írtam, ha szeretnél beszélgetni, akkor szívesen válaszolok, ha nem akkor hagyd figyelmen kívül.
2020. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Oda akartam írni, hogy egyetemen erre megnyitom a kérdésedet és látom, hogy egyetemista vagy. Kérdező ha neked a 27 éves pasik jönnek be, akkor bajba vagy mert egyetemen általában fiatalabbak vannak. Miért baj ha fiatalabb nálad? Mit számít ez? Szerintem jobban járnál ha a korosztályod is vonzana. Miért baj ha pont nem az a korosztály? Hány éves vagy? Ha nem 24-27 éves hanem 22 az baj? Ránézésre semmi különbség. Mert így mondhatnám, hogy előadáson, viszont neked bajod van az egyetemi társaiddal. El mehetsz a barátnőiddel mondjuk valami beülős helyre akár. Bár szerintem az egyetemen jobb lenne még mindig. Ha nem játszik az egyetem, akkor járj el ide oda barátokkal. Biztos jól érzed magad az ő közelükbe és látnál jóvágású pasit is. 23 egyetemista F
2020. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!