Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások szerint átlagos kinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások szerint átlagos kinézetű vagyok, de sajnos nem tudok könnyen ismerkedni, emiatt nem volt még barátnőm pedig már 22 éves vagyok. Ez idővel fog szerintetek változni?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz érzés ez, hogy szeretnék párkapcsolatot, de nem vagyok társasági, és nagydumás ember és ez az oka valószínüleg hogy nincs senkim.

Szerintetek ez fog változni idővel? Úgy érzem hogy mostanában sokkal szívesebben beszélgetek, ha van valami közös téma, és önbizalmam is több van mint korábban.


2018. aug. 23. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért kell minden nap egy ilyen kérdés ? De komolyan kezdem azt hinni valami önbizalomhiányos retardált naponta felteszi hátha ráír majd valaki aki megsajnálja majd elhiszi , hogy jön a nagy ő :D Szedd össze a tökeid és tegyél érte ne siránkozz és vegyed a fáradtságot , hogy legalább ha kiteszel egy kérdést nem-e volt előtte hasonló.


Tehát egy lusta, önsajnáltató személy vagy ami hidd el sehol sem menő. Kifogások helyett talán tegyél a dolgokért , hogy jobbak legyenek az esélyeid (próbálkozz).

2018. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változni akkor fog, ha változtat rajta. Amúgy meg valószínüleg így fog megöregedni és megdögleni, ez van.
2018. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az oka hogy nincs senki az a siránkozás!
2018. aug. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fog változni.

Vagyis beleszokhatsz az extrovertáltak világába, csak ott hogy a szarban adnád magadat? 😃


Szóval inkább olyan helyen kéne ismerkedned, ahol ilyen introvertált típusúak vannak, mint te 🙂

Tehát közös téma úgy lehet, ha valamilyen hobbin keresztül (ez lehet akár eélőben egy sporton keresztül, vagy akár egy téged érdeklő téma facebookos csoportja/hír/meme oldala is, bármilyen hülyeség v normális dolog) sulin/munkahelyen keresztül, egy ismerősön keresztül ismerkedsz lányokkal.


Na meg itt is nagyon sok az intro lány... jöttek össze gyakorinak hála már emberek 😁

2018. aug. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyúrd ki magad, és akkor ilyen nőid már lehetnek:



[link]



[link]



[link]



Vagy nézzél ki így, és akkor ilyen nőid lesznek:



[link]



[link]



[link]



[link]



Bocs a troll válaszért, de komolyan mit gondoltok és mit vártok az ilyen leírásoktól? Mikor értik már meg az emberek, hogy ezek a röviden összefoglalt leírások rohadtul semmit nem árulnak el a külsejükről? Pláne a belsőjükről. Például a linkeken látható férfiak (Jon Bon Jovi, Hugh Jackman, Pierce Brosnan, Michael Jackson, Marylin Manson, Dee Sneider) mind ápoltak, szép a fogsoruk, egyik se kövér, egyik se kapafogú, egyik se nagyon alacsony, és azt gondolom, elmondható, hogy mindegyiknek kifejezetten fontos a külseje. Komolyan, itt a gyk-n minden leírás fölösleges. Hiába írod le, hogy mondjuk nem vagy agresszív és intelligens vagy. Attól még lehet, hogy késel mindenhonnan, türelmetlen vagy, semmi nem érdekel, csak 3 téma össz-vissz, más a jövőképed vagy a politikai nézőpontod mint nekem stb. Soha semmi nem derült még ki ebből, hogy "átlagos pasi vagyok" meg "ilyen vagyok/olyan vagyok".

2018. szept. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!