Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék könnyen introvertál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék könnyen introvertált, kedves srácokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám ,hogy igencsak visszahúzódó és introvertált és félénk vagyok. Sosem voltam és sosem szerettem a társaságok középpontja lenni,sokkal inkább tartom magam jó hallgatóságnak. Eléggé otthonülő vagyok ,sokkal jobban szeretek elmerülni egy játék ,könyv vagy sorozat/anime világában ,minthogy bulizni járjak. Ha ki is mozdulok ,akkor is főként beülős programot választok. Nem igazán tudom ,hogy hol találhatnék egy hozzám hasonló srácot ,aki hozzám hasonlóan introvertált és visszahúzódó. Sajnos több rossz tapasztalatom volt extravertált fiúkkal. Eleinte mindig aranyosnak tartották ,hogy ilyen kis félénk vagyok,de aztán a vége mindig az lett ,hogy megkaptam ,hogy "miért vagy ilyen ?miért viselkedsz így ?". Emiatt is gondolom ,hogy sokkal jobban megértene olyasvalaki ,aki hasonló ,mint én ,de nem igazán tudom ,hogy az ilyen srácokkal hol lehet könnyen találkozni. A netes/társkeresős módszereket nem szeretem ,mivel nem szeretek látatlanban ismerkedni, és mivel otthonülő vagyok így ezzel csak még jobban leszűkítem úgy érzem a kört és a lehetőségeket. :/ Esetleg tudnátok mondani valami jó ötletet/helyet ,hogy hol próbálkozzak ? Előre is köszönöm a segítségeteket !

22/L



2016. okt. 12. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem unod h a kérdésed már 400-szor törölték?
2016. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Könyvtárban biztosan akad 1-2
2016. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Ronda Emberek Jóravaló Szövetségében (rövid REJSZ Klub)
2016. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
HA budapesti vagy, akkor annyit tehetsz azért, hogy beülsz mondjuk néhányszor kávézóba tanulni, vagy hasonlók. Én valamikor beülök ilyen helyekre, és csak úgy megkérdezem, hogy leülhetek-e, mert utálok egyedül kávézni, és általánban elbeszélgetek a lányokkal :) 23/F
2016. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt könnyen lehet. És társkeresőn is biztos az introvertált a több, hiszen extrovertélteknek ritkán van szükségük ilyen szolgáltatásra.


24f

2016. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem inkább az érdekelne hol lehet intro lányokkal ismerkedni... :D

Fiúból úgyis rengeteg van neten.

2016. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Ugyanitt basszusgitár eladó.
2016. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ugyanitt basszusgitár eladó.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2016. okt. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!