Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok mennyire kizáró ok, ha a párotoknak ajakherpesze van évente párszor?

Figyelt kérdés
Intim részeken szerencsére nincs herpeszem, de néha szokott lenni ajakherpeszem 26/F.
2020. aug. 10. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire. Nekem is szokott lenni kiskorom óta, minden egyes alkalommal amikor legyengül az immunrendszerem. Mivel ismerem a biológiáját, így nem zavar, nem lehet vele mit tenni.
2020. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Szedj Lizint nagy dozisban amikor elojon, nekem is van gyerekkorom ota, egyik paromat sem erdekelte, olyankor nem csokoloztunk, ennyi. Amiota munkat valtottam jo ha evente 1x jon elo, valoszinuleg a stressz okozta. N
2020. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Ez mindenkinek szokott lenni, nem? Fel sem merült még bennem, hogy ez bárkinél is kizáró ok lenne...
2020. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Kb annyira zavarna, mintha anyajegye lenne. Tök természetes dolog, az emberek nagy része herpeszes. Annyi kérésem lenne, hogy a csókolózást, egymás után egy pohárból ivást és hasonlókat hanyagoljuk, amikor épp kijött neki, mert én szerencsére nem vagyok herpeszes és nem is szeretnék az lenni.
2020. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
#3 Nem mindenkinek, azt saccolják, hogy a világon az emberek olyan 70%-ában van meg ez a vírus, a többiek szerencsések :)
2020. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

A nemi herpesz az oriasi baj, ami raadasul az egesz testen megjelenhet, es szex nelkul is konnyen fertoz.

Akinek sosem volt ajakherpesze, az nem akarja elkapni, akkor nincs szajrapuszi se, es kozos poharbol ivas, ennyi.

2020. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Taszít, de nem szempont.

Nekem egyébként sose volt...

2020. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem utoljára háromévesen volt (talán), a férjemnek mindenre előjön. Ha már piszkálja a szája szélét, tudom hogy jön a herpesz és valószínűleg beteg lesz... Nem kizáró ok, és nálam soha nem jött elő.
2020. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6 os! Az ajakherpeszt 3 éves korig lehet elkapni. Utána nem. Ha addig nem kaptad el sosem lesz, ha pedig igen akkor azzonal kijön amint legyengül az immunrendszer!

Amúgy engem nem zavar!

2020. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
#9 ez fa$$ág, bármikor el lehet kapni. Az emberek nagy része (talán 90% körül) elkapja 3 éves koráig, mert abban a korban jellemző, hogy egyrészt a gyereket szájon csókolja anyu-apu és az egész naccsalád, másrészt anyu lenyalja a cumit, ha leesik, a gyerekek egymás után a szájukba veszik a játékokat, a nyalókát/fagyit megkóstolja a tesó és hasonló finomságok. Aki ezt átvészeli herpesz nélkül, az attól még az élete során bármikor elkaphatja.
2020. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!