Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megláttam tinderen egy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megláttam tinderen egy volt szaktársamat. Szerintetek ciki lenne ráírni, ha egyetemen nem nagyon beszéltünk?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele, hogy nagyon nincs mit veszítenem.
2020. aug. 11. 08:16
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Írj rá, nagyon nincs mit vesztened.
2020. aug. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki.

Legalább láttad már élőben, tudod, mire számíts. :)

2020. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Annyi eszed sincs hogy leírd, férfi vagy vagy nő! Nem véletlenül nem értesz a társas kapcsolatokhoz. Írj rá nyugodtan, ennyi ésszel úgyis pofára esel hahaha!
2020. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3. A mai világban szerinted ez számít?


Nem. Mindketten Tindereznek, gyakorlatilag az ír rá a másikra, akinek előbb megtetszik

2020. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!