Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire zavarba ejtő vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire zavarba ejtő vagy ciki, ha nekem számít az arc is párkeresésnél?

Figyelt kérdés

Természetesen fontos a lány személyiség és a belső tulajdonságok is mellete, de mennyire ciki vagy elítélendő az, ha valakivel azért nem jövök össze mert nem jön be, nem csábító és nem vonzó számomra az az arca amit látok? Úgye önbecsapás összejönni ilyenkor az illetővel, mivel hosszútávon nem működhet és nem tervezel vele ez miatt? Viszont a belső tulajdonságai alapján egy remek ember.

Férfi vagyok. 33ffi



2020. aug. 4. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindenki így van ezzel szerintem. Ha nem tetszik, abból úgyse lesz semmi.
2020. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem teljesen normális.
2020. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, amert anyám sokszor mondta, hogy összejöhetnék a kolléga nője lányával mert egyedül van most és kedves, rendes és szerinte nem olyan fontos az arc és másodlagos. Én pedig mindíg mondom neki, hogy sajnos nem az esetem a lány arcra, nem vonz így és nem jön be és ezt elég nehezen érti meg. Úgy látom, hogy ő kinézte nekem ezt a lányt és sokszor nyagatott már vele, de mindíg mondom neki, hogy ez nem így működik, ennél összetettebb ez a dolog, minthogy kedves és rendes a lány.


Természetesen én is kedves és rendes lánnyal szeretnék párkapcsolatot és ilyen rendeset szeretnék magam mellé, de olyant akihez vonzódom és teszik ilyen szempontból is ahogy a fentiekben leírtam. Szóval olyant akinek a tekintete és arca úgy vonz és minden nap néznéd. Ha értitek, hogy mire gondolok.

2020. aug. 4. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te gondolod helyesen, tarts is ki ezen álláspontod mellett.
2020. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Zavarba ejtő? Ciki? Micsoda?


Mert ha egy nőnek azt mondod - sok ember előtt - hogy nagyon izgató a formás feneke az zavarba ejtő, ha apád 50 évesen még akciófigurákkal játszik és a barátaid ismerőseid előtt kérdezi, hogy batman vagy superman figurát vegyen e mert ez meg az erősebb stb. az ciki, de ez szerintem teljesen rendben van, sőt, ez a standard.

2020. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
A legfőbb gond anyukád kérésével az, hogy manapság egy nő elvárja, hogy a férfi társa vonzónak tartsa és ezt ki is fejezze; s tartósan hazudozni a társadnak egyrészt etikátlan, másrészt hihető módon szinte lehetetlen. Túl megalázó még egy csúnyácskább nőnek is az a helyzet, hogy "nem tetszel, de mivel most nincs más, egyelőre veled is beérem". Szóval a dolog hosszabb távon egészen biztosan nem működne a nő részéről sem.
2020. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9%
Mondom az én fontossági sorrendem. Első: Járjon olyan szakra az egyetemen aminek haszna is van, én is olyanra járok, ne legyen a nő büfészakos. Második: Legyenek értelmes céljai. Harmadik: Szép arc. Negyedik: Jó test. Ez így ebben a sorrendben. 23F
2020. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!