Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire kapós szinte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire kapós szinte az összes átlag nő?

Figyelt kérdés
Értem úgy, hogy néha szoktam nőkkel beszélni, van hogy próbálkoznak. De mindig rosszkor, van h hetekig rossz passzban vagyok tavasszal, sok a munka, sok a stressz és a hátam közepére sem kívánok egy nőt. Vagy pont akkor amikor szakítok valakivel és semmi kedvem egy nőhöz. Bejönnek mint nők ezek, de épp akkor semmi. Aztán nyáron rájuk írok 3-4 hónap után, és 10 ből 9 átlag nő akivel beszéltem, mind kapcsolatban van. Ellenben egy átlag férfinak vért kell pisilnie, ha pár év után végre összejön egy nő, de egy átlag, normális nő pár hét, vagy 1-2 hónap után azonnal talál neki tetsző, jóképű jelentkezőt. Ennyivel kapósabb a női nem? 21 F.
2020. aug. 12. 14:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
25%
Nála a punci, nem elég? Mellesleg, a jóképű pasi inkább szép nőt akar a szép nőt pedig biztos irigyli, aki nem az.
2020. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%

Nem a női nem, hanem amit ti ez alatt értetek.

Minden 14 és 100 év közötti férfi, aki él és mozog, azt a pár tízezer 16-24 közötti, gyerektelen, vékony, nem csúnya arcú, egészséges nő akarja megszerezni. Persze, hogy gyorsan találnak párt.

2020. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
16%
Engem lepontoztak pedig a választ írtam, náluk a punci. TUdjátok hány pasi próbálkozik csak emiatt és lesz nője?
2020. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem akart mindenki megszerezni, mikor 16-24 voltam, inkább utána (mondjuk bókolni bókoltak, de inkább anyáztak mert tovább mertem tanulni). Ezen kívül sok a komolytalan pcs aki csak szórakozik mert fáj a kis "lelke". Ezek is 16-24-re hajtanak, utána legalább ezektől megszabadulunk.
2020. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Mindenkinek zöld kezet adok, mert sajnos tényleg ott a p.nci...Na nem mintha nekem kellene, csak az nagy előny 18 és 25 éves kor között.
2020. aug. 12. 14:26
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Az ugye megvan, hogy mikor egy nőnek párkapcsolata lesz, akkor egy férfinek is?
2020. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
21%
Tehát minden 14 és 100 közötti férfi ugyanazokra a nőkre hajt? Szerintem nem, vagy én értettem félre? Ez butaság.
2020. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Ja csak a nőt nem utasította el előtte 100 másik.
2020. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Vannak nők akik 30 felett is jól tartják magukat, de tény h 5 ből 3 elengedi magát és elkezd szétcsúszni, vagy a genetika akkor jön ki (25-30 felett) és teljesen olyanok lesznek mint az anyjuk (arcra is idősnek tűnnek és az alakjuk is egyben lesz, mint egy alma). De igen, tény és való h 20-25 között nem kell egy átlag nőnek semmit sem tennie, csak várnia úgyis lesz számukra vonzó próbálkozó előbb vagy utóbb.
2020. aug. 12. 14:30
 10/33 A kérdező kommentje:

Ja csak a nőt nem utasította el előtte 100 másik.


Igen, és bármennyire is furán hangzik ez a nőknek, nekünk is van lelki világunk és nekünk is fáj 20-50-100 elutasítás. De a többség nő, akiket ismerek azt mondják, hogy nekünk 1000 elutasítást is ólomkatona módjára, rendíthetetlenül kell bírnunk. Vagyis 1000 után felvetődik a dolog, hogy nem-e ronda az adott férfi. De azt látom h nem kell rondának lennie egy pasinak, hogy sok-sok évig egyedül maradjon, elég ha csak átlagos arcú és testalkatú. Ha netán kövér lenne egy férfi, az egyenesen bűn a nők szemében (hacsak nem kapcsolat alatt hízik el a pasas). Ellenben ismerősi körömben egy 15-20 kg túlsúllyal rendelkező nő is lazán talál sportos pasit. Ezt látom.

2020. aug. 12. 14:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!