Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn az összes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn az összes férfi hazudik a magasságáról vagy Magyarországon az átlag férfi magasság 190cm?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 12:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

szerintem 5-10 centivel mindegyik többet ad meg,

dehogy 190 az átlag, valahogy 178-180 körül lehet

2017. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

- vagy csak egy részük hazudik

- vagy a társkeresőn lévő minta nem reprezentatív a magyar férfitársadalom egészét nézve, és valamiért több ott a magas

2017. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de miért jó ez? aztán találkozna kegy 180 cms lánnyal magassarkúban társkeresőről és a válláig érnek a való életben, ami gondolom nem is tetszik nekik.
2017. febr. 18. 13:02
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nemcsak ezzel kapcsolatban hazudnak. A társkeresőkön mindenki szeretné "eladni" magát, és ennek érdekében sokan adják ki magukat másnak. Biztos vannak, akik diplomásnak adják ki magukat, de még érettségijük sincs, letagadják, hogy erős dohányosok, isznak vagy éppen, azt, hogy van barátnőjük/nősek. A lényeg, hogy minél kisebb erőfeszítések árán akadjon a horogra egy nő. A személyes találkozáskor ezek kiderül(het)nek, viszont ott már a pasi bedobhatja a személyes varázsát, a Casanova-énjét, amivel esetleg mégis megfogja a hölgyet. És erre biztos ezer meg ezer példa van.
2017. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én nem, annyit írtam amennyi vagyok, 188 cm...

Ez a nagy bajom, hogy őszinte vagyok, pedig akik mindenfélét kamuznak, pofátlanul az elvárt szöveget mondják, elvártat csinálják, sikeresebbek ezen a téren is... Sajnos párkeresésnél az őszinteség nem jó politika.

2017. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem sok 180 centis lány van társkeresőn sajnos :(
2017. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Aki nem magas, az nyilván nem írja meg, mert akkor senki nem írna vissza neki.
2017. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Amiért a csajok (meg gondolom sok férfi is) rendre 5 évvel és 10 kilóval korábbi képeket raknak ki magkról - próbálják eladni magukat, és abban reménykednek, hogy aztán élôben meg "majd csak lesz valahogy".
2017. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Társkeresőn a legtöbb ember hazudik. Jól írták előttem, mindenki elakarja magát adni. A férfiak magasabbnak mutatják magukat, a lányok meg 100 kiló sminket felkennek. Ez egy ilyen műfaj, húspiac.

Igazából, teljesen megértem a férfiak helyzetét. Pár ismerősöm van társkeresőn és amit láttam tőlük, az alapján katasztrófa az egész. Ha egy pasi nem néz ki nagyon jól, akkor a kutyát sem fogja érdekelni. Így érthető, hogy amiben csak lehet, egy csomóan hazudnak.

Továbbá egyre több helyen látom, hogy az emberek egyáltalán nincsenek képben az átlagmagassággal. 176 centi vagyok. A magyar átlagmagasság 176-177 centi, mégis rengetegszer megkaptam, hogy alacsony vagyok.

2017. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
A nők meg általában nem adják meg a testsúlyukat :D :D :D
2017. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!