Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sikertelen férfiaknak végül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikertelen férfiaknak végül is most mi a problémájuk a nőkkel?

Figyelt kérdés

Először azért sírnak, hogy a nők csak a felső 10-20 % pasit veszik észre, ezért nem jut nekik, és hogy az átlag nők miért nem a saját szintjükön válogatnak.


Ha meg fel vannak világosítva, hogy sok átlag nő átlag pasival van, akkor meg az a bajuk, hogy a nők csak megalkuvásból vannak az átlag pasikkal, és valójában a felső 10-20 %-ra vágynak.


Most ezt valójában az az 1 % incel pasi mondja, akiknek tényleg nem jut senki, meg vannak keseredve, és mindenbe belekötnek?


2020. aug. 12. 17:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
18%

"sok átlag nő átlag pasival van" Hol? én nem ezt látom, akinek barátnője van, azok a tipikus kihaénnem kemény gyerekek, meg a jóképű srácok, ennyi. Utcán is ha körbenézek, pont ezt látom. Se több,se kevesebb.

A nőket folyamatosan hallom panaszkodni,hogy jajj a férfiak őt csak megdugni akarják.

Ismerek sok férfit az ismerősi körömből, akik kizárólag komoly kapcsolatot keresnek, és nagyon sok éve nem találnak. Köztük én sem...

Mert a nők nem a megbízhatót keresik valójában, hanem ami számukra érzelmi hullámvasút. Ami nem kiszámítható. Ebből következik, hogy amit mondanak az nem igaz, csak ők sem ismerik be maguknak.

És akkor jön a szöveg a nőktől, hogy jajj én nem ilyen vagyok stb.

Ilyenkor mondtam azt, okés mutasd meg milyen srácok jönnek be, mutattam neki pár ismerőst, meséltem is róluk.

Válasz:

Jajj, hát nekem ők nem jönnek be. Külső,külső és külső. Kizárólag ennyi számít a nőknek.

Ha jóképűnek születtél nyert ügyed van, ha nem akkor semmi esélyed. Ez van sajnos.

29/F

2020. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
10. Hagyjál már. Itt vagyok kint Angliában nyári munkán a mezőgazdaságban, heti 6 napon 12 órában. 8,72 font az órabér, megkeresek most 2 hónap alatt 1,6 millió forintot még így egyetemistaként, amiből marad 1,3-1,4 a költségek levonása után. Ma van a szabadnapom, itt vagyok a cég telephelyén a szálláson egy lakókocsiban. A falu 2 km-re, a város 15 km-re. A többiek dolgoznak, mert mindenkinek más napra rakták a szabadnapját. A rokonaimmal, barátaimmal már beszéltem. Kivételesen dög meleg van itt is. Mit csináljak, ha nem gyakorizzak?
2020. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Hu, ha valakinek addig terjed az erdeklodesi kore, hogy “mit csinaljak, ha nem gyakorizzak”, az sulyos. Igy nem csoda, ha nincs no.

(Mielott belemallnal, hogy en akkor mit csinalok itt, kb napi 5x felnezek 4 percre, amig elszivok egy szal cigit az erkelyen. Aztan megyek vissza ertelmes dolgokat csinalni.)

2020. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
50%

Egy egyszerű szabályt kellene mindenkinek szem előtt tartani! “A saját kategóriád keresd ismerkedni “ és ezt sem sokan tudjak megtenni.


Ha pl egy kövér srác a kövér nőket keresné akkor nem itt nyavajogna 30 évesen higy szűz. A gond az hogy a rosszképességű egyedek is minimum átlagos lányt akarnak , aki nem kövér és nem ronda. Hát pedig ez ebben az életben nem e lehetséges álmom neki. Marad nektek sracok a recska ha nem a magadokhoz illio lányt keresitek.

2020. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
3: Adhatnál pár ötletet mit csináltál? Én több évig kondiztam, ruhatárat cseréltem, lediplomáztam, "komolyodtam". Semmi.
2020. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
56%

Manapság egyre több férfi és nő is tartósan sikertelen a társkeresésben. Ez tény. Egy generációval ezelőtt az ilyesmi ritka kivétel volt, és tényleg csak a legnehezebb esetek nem találtak társat. Nem csoda, hogy ahogy évről évre a társadalom egyre nagyobb és nagyobb hányada kerül ilyen helyzetbe, egyre több és több férfi és nő próbálja ezt a tartós kudarcot úgy feldolgozni, hogy a másik nemet kritizálja.


S valljuk be, a kritikák nem teljesen alaptalanok. Az átlagos vonzerejű emberek közül egyre többen válogatósabbak lettek, különösen a nők, méghozzá két okból is. Az egyik, hogy egy átlagos nő tudja, hogy nem muszáj kompromisszumokat kötnie egy kapcsolatban, hiszen az internetes társkeresőn bármikor két héten belül talál másik normális udvarlót magának. A másik, hogy dúl az egoizmus a nők és férfiak között is: mindenki a saját dolgát akarja megkönnyíteni, a saját örömeit növelni, s egyre kevésbé azért keres társat, hogy másvalaki életét szebbé tegye.


Azok, akik kevésbé válogatósak, általában 25 éves korukra találnak valakit, illetve ha az nem sikerül, gyorsan találnak másvalakit. Más szóval ők csak rövid ideig vannak a "társkeresési piacon". Ezért van az, hogy egy adott időpillanatban, különösen a 25 év felettiek körében, a társkeresők között egyre inkább feldúsulnak a válogatósabbak és a nehezebb esetek. Így lényegében ők maradnak választékként egymásnak. Ilyen helyzetben a párkeresés rettentően macerássá és frusztrálóvá válik. Ebből jönnek le a tömeges negatív vélemények az ellenkező nemről a különböző internetes fórumokon.

2020. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
86%

Az a helyzet hogy itt abban a tévedésben élnek emberek hogy a párkapcsolat egy alapvető emberi jog ami mindenkinek jár. Pedig ez nem igaz.


Egyébként annak is van bőven előnye ha neked nincs kapcsolatod, csupán lényegében párkapcsolat függő narkesz alkoholistáknak ezt leheleten elmagyarázni. Bárki is csinálta azt, hogy elhitette az emberekkel hogy ők kapcsolat nélkül semmit se érnek. Kiváló munkát végzett.


Egyébként ez leginkább attól függ hogy ki milyen személyiség.

Pl az Introvertáltak (több ilyen hsz-t is olvastam itt) lesz@rják.

Sőt nem egy és nem 2 írta hogy neki kimondottan az agyára menne ha valaki 0-24 lógna a nyakán. Unná hogy állandóan menni kell. Meg fárasztónak tartaná.

Sőt olyan is volt aki konkrétan kimondottan zaklatásként élte meg az ilyen kapcsolati bepróbálkozásokat.

2020. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
15# Semmi különöset: lefogytam, edzettem, vettem kocsit, intéztem saját lakást és elkezdtem pörgetni tindert és beszélgetni a csajokkal. De a legfontosabb szerintem az önbizalom és a hozzáállás változása volt. Minden csajjal vidáman elbohóckodtam attól függetlenül hogy párt keresek-e vagy sem. Az összes randit egy élménynek próbáltam felfogni és úgy álltam hozzá, hogy a nagy számok törvénye alapján előbb vagy utóbb úgyis találok valakit. Addig meg legfeljebb szórakozok egyet pár jó csaj társaságában.
2020. aug. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
#18: A recepteddel az a gond, hogy hiába vesz valaki magának lakást, kocsit, stb., és hiába fogy le és lesz izmos, ha nem képes jópofáskodni a nőkkel az első randin. A férfiak többsége nem elég jó színész ahhoz, hogy ezt a laza stílust hitelesen megjátssza, ha eredendően nem ilyen. A nők azonnal átlátnak azon, aki erőltetetten akar jópofáskodni, hülyéskedni. Gondolj egy kockafejű programozóra, egy zongoraművészre vagy egy filozófusra (elnézést a sztereotipizálásért), vagy egyszerűen csak egy introvertált, szorongó emberre: ha egy ilyen férfi hülyéskedni próbál, az a nők szemében nemcsak hiteltelen, hanem még szánalmas is. Sajnos vannak olyan személyiségű férfiak, akik legkésőbb az első randi próbáján garantáltan megbuknak a többségükben könnyed csevejre, jókedvre és lazulásra vágyó nők előtt. Szinte fölösleges a Tinderrel próbálkozniuk és nem is lehet ebben segíteni rajtuk.
2020. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
19: Ezzel most azt akarod mondani, hogy mondjuk egy zongoraművésznek nem lehet barátnője? Mégis vannak családos zongoraművészek. Akkor ők hogyan csinálják? Na, érted a példát!
2020. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!