Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sikertelen férfiaknak végül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikertelen férfiaknak végül is most mi a problémájuk a nőkkel?

Figyelt kérdés

Először azért sírnak, hogy a nők csak a felső 10-20 % pasit veszik észre, ezért nem jut nekik, és hogy az átlag nők miért nem a saját szintjükön válogatnak.


Ha meg fel vannak világosítva, hogy sok átlag nő átlag pasival van, akkor meg az a bajuk, hogy a nők csak megalkuvásból vannak az átlag pasikkal, és valójában a felső 10-20 %-ra vágynak.


Most ezt valójában az az 1 % incel pasi mondja, akiknek tényleg nem jut senki, meg vannak keseredve, és mindenbe belekötnek?


2020. aug. 12. 17:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
17%

Az igazság a következő:


A csúnya nők közepes külsejű férfit akarnak maguknak. Olyat, akiről azt sem lehet mondani, hogy csúnya, de azt sem, hogy igazán jóképű.


A közepes külsejű nők és a szép nők mind jóképű pasit akarnak maguknak.


Maradnak a csúnya férfiak és a közepesek egy része, akik nem kellenek a nőknek.


A férfiak azt szeretnék, hogy csúnya nő csúnya férfival, közepes nő közepes férfival és szép nő jóképű férfival jönne össze, de ez nem történhet meg sajnos, mivel a nők olyan férfit akarnak, akik férfiban jobban néznek ki, mint ők nőben, vagyis a szintjük felett választanak.

2020. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Az a problémájuk, hogy ők átlag alatti pasik, de ahelyett hogy kicsit rendbetennék magukat, követelőznek hogy márpedig nekik alanyi jogon jár egy instamodell. Ha megkérdezed tőlük milyen nőre hajtanak, hát egyik se átlag Rozira aki kasszás a cba-ban
2020. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, én 3/10ről feltornásztam magam 7/10-re egy év alatt és egyből lett barátnőm. Pedig 32 vagyok.
2020. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Magukkal van bajuk, hogy csórók.
2020. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, itt is írtam választ neked a 27-es válaszomban. Kár volt ezért új kérdést kiírni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Az 1. válaszoló egész jól megfogalmazta. Nem csak 2 kategória van a világon, lásd egy kicsit árnyaltabban a dolgokat.


2. Helyes arcú, magas férfi vagyok és tavaly február óta edzőterembe is járok. De nehezen megy az ismerkedés, mert nem vagyok az a társaság közepe, nagydumás, vicces menőcsávó.


3. A 32 még fiatal.


4. Nem vagyok csóró.

2020. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
5: ha te nem vagy nagy társasági ember, akkor ne olyan barátnőt akarj aki pedig az. Van egy csomó visszafogottabb nő is, akiknek pont ellenszenvesek a nagydumás menőcsávók
2020. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%
Nálam ez nem szempont, hogy egy lány társasági legyen, vagy ne. De induljunk el abba az irányba, amit te mondtál. Bőven ismerkedtem olyan lányokkal, akiknek nagyjából ugyanolyan nagy lehetett a baráti, ismerősi köre, akikkel szociálisan egy szinten voltunk. Hozzáteszem nekem is vannak évtizedes régi jó barátaim, van ismerősi köröm, stb, tehát nem vagyok egy magányos ember, vagy full szerencsétlen. Szóval a hozzám hasonlók közt is sok nőnek ugyanúgy baj volt, hogy nem tudom a dumámmal felültetni egy érzelmi hullámvasútra, nem tudom róla lebeszélni a bugyit, nincs locsi-fecsi be nem álló nagy szám, stb. Tudom az milyen, vannak ilyen barátaim és látom a sikereiket a nőknél. Sok nőnél már ha 5-10 másodperc csend áll be egy randin, azzal elásta magát a férfi, hogy "mi az, hogy nem jut eszébe jó téma", meg "biztos nem vagyunk lelki társak, mert azok folyamatosan tudnak beszélgetni". Lehet nem ezt gondolják, de ezt érzik.
2020. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
7. De te most a saját nyomorúságodat vetíted ki a nőkre, hogy az ő hibájuk, ha nem téged választanak? Jóképű vagy, meg edzőterembe is jársz, szóval pont azt akarod, hogy csak a kinézeted miatt válasszanak téged, ha egyébként meg egy kuka vagy?
2020. aug. 12. 18:12
 9/28 anonim ***** válasza:
14%

7. Most is van barátnőm tavasz óta már. Írtam ezt a másik kérdésbe is, ahol te is egy válaszoló vagy.


De attól még, hogy most van barátnőm, a múlt velem él és a társkeresés idején szerzett tapasztalatok nem törlődnek ki a fejemből. Látom milyen a szitu odakint, a "piacon". A férfi barátaimon, ismerőseimen is látom, hogy ki az a pár, akinek nagyon jól megy és ki az a tömérdek férfi, akiknek pedig nem.


Látod, te is azt írod, hogy kuka vagyok, miközben nem vagyok az. Csak nem vagyok szélsőségesen jó dumájú, vicces sem. És nem, nem azt szeretném ha csak a kinézetem miatt kellenék egy lánynak. Örülök, amikor a személyiségemet, a belső tulajdonságaimat dicsérik meg. Azért írtam a kinézetet, mert egyből mindenki jött az incel dumával, meg hogy itt biztos csak a csúnya, csóró, mamahoteles férfiak panaszkodnak. Hát nem.

2020. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

Ez a fórum a luzer pasik gyújtóhelye. Akik itt 0-24 pörögnek az elméleteiken. Komolyan mondom férfiként olyanokat röhögök ebben a topikban hogy Benny Hill vagy Mr. Bean ehhez képest a fasorba nincs.


Nehogy komolyan vedd már az itteni kérdéseket, mer semmi valóság alapjuk nincs.

Ha a szűz nő nélküli pasikra gondolsz az egész MO-n kb 2% nem ilyen 50.

Ez csak egy hangos kissesség, akik otthon döglenek a gép mögött, nincs szociális életük, és ezért nincsenek kapcsolataik sem.


Na ők járnak ide fel rinyálni.

2020. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!