Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek, ha nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha nekem ez az egy dolog nagyon fontos a másikban?

Figyelt kérdés
Évekig dagadt voltam, 76 kg körüli súllyal, alacsony lány létemre. Emiatt 0 önbizalmam volt, utáltam tükörbe nézni. Számtalan sikertelen divatdiéta után életmódot váltottam és elkezdtem edzeni járni. Ennek köszönhetően 2,5 év alatt lefogytam 53-54 kg-ra, amit azóta is tartok. Végre jól érzem magam a bőrömben, tudok csinosan öltözködni, nem kell magam takargatni nyáron (nem vagyok magamutogató, de korábban rövidnadrágot sem mertem felvenni vagy ujjatlan felsőt sem). Nálam tényleg nincsenek csalónapok, ha picit édesebb falatokra vágyom, akkor is csak egészséges hozzávalókat használok. Párválasztásnál is olyan partnert szeretnék, aki hozzám hasonlóan egészségesen étkezik és rendszeresen mozog. Nem szeretnék kétfele főzni minden alkalommal és az sem a kedvencem, mikor más előttem eszi a csokiját,chipsét, sütijét, gyorskajáját stb. Meg tudom állni, hogy ne egyek bele, én már egyáltalán nem kívánom ezeket az ételeket, de idegesít, hogy ilyenekkel szennyezi a testét.

2020. aug. 15. 19:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
65%

Ez azért nem olyan nagy elvárás.

Soha nem voltam kövér sőt, túlságosan sovány időszakom is volt. Most meg átlépve a 30-at már látszott szépen az a pocak.

Ezután elgondolkoztam, hogy biztosan így akarok-e kinézni és arra jutottam, hogy nem.

Szóval eléggé átrendeztem az érkezési szokásaimat és edzeni is elkezdtem olyan 3 hete amit nagyon élvezek.


Ne add lejjebb ha ez fontos neked mert sokan vannak akik foglalkoznak magukkal.

2020. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
19%

Meg gondolom nem lóg a bőröd és striáid sincsenek...


Már totál becsavarodtál attól hogy tökéletesnek hiszed magadat. Az ilyenek nyugodtan maradjanak csak egyedül ahogyan eddig!

2020. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%
Hát akkor én nem lennék hozzád való. Én mindennap sportolok, viszont eszem mint az állat is, jó az alakom. Nekem olyan nő nem kéne, aki szerint az a pasi aki mondjuk pizzát szik, mérgezi a testét. Az a másik véglet, hogy a fehér liszt meg a cukor az undorító méreg. Az egészségesség mánia nekem taszító. Utolsó ez nem csak magával való foglalkozás, ez ilyen egészséges étel mánia. Ez nekem sok. És mivel sok sportos ember is eszik csokit, meg csipszet vagy mi a fenét, (sportos alakkal) ezért nehéz lesz így a párkeresés, hiszen sok sportos ember eszik ilyeneket! Viszont akkor amúgy mi lenne ha egy pasi sportos lenne, de enne sok csokit? Az se kéne? kérdezem. Szóval szerintem a sportolás az jó, a csak egészségeset eszem, vagy szinte csak azt, az már nekem nagyon taszító.
2020. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez okos gondolat. Mert nagyon könnyű megcsúszni, ha a másik folyton mindenféle dolgokat tol magába előtted meg tele a hűtő.


És szerintem meg nem olyan könnyű ebben fegyelmezett embert találni. De az ismerkedésnél rákérdezhetsz ilyenekre, hogy miket eszik, meg sportol e. mert ha ő nem sportol pl az is rombolja a te motivációdat is majd.

2020. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
61%

Csoki helyett lehet mondjuk egy csokis protein szeletet enni amiben kb 0 cukor van de így is finom.

Ha elhagyjuk a fehér lisztet és a cukrot attól meg semmi bajunk nem lesz.

Ugyanakkor álszentség lenne azt állítanom, hogy nagy ritkán egy jó pizza nem esik jól.

2020. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó a kérdezőnek nem elég ha sportol, ne is egyen ilyeneket, márpedig sok sportos pasi eszik csokit, pizzát is, jó alakkal. Szerintem az hátrány, ha valakinek nem elég a sport, még egyen is egészségesen. Én is sportos vagyok, viszont az egészséges ételeket utálom na. És sokan vagyunk így.
2020. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
74%

Nincs bajom az egészséges étkezéssel és a sporttal, de egy ilyen fanatikus hozzáállású ember biztos hogy taszítana, de legalábbis kikészítene rövidesen.


Miért kell egy jó dolgot radikálisan túltolni?

2020. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó, ez érthető, a kérdező lefogyott, addig leszarta az egészségét, ma ez lett a mániája és sajnos azt hiszi, hogy tilos ilyeneket enni, vagy csak minimálisan.
2020. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
35%
Hozzád a Norbi való...
2020. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem keress olyan csoportokat, fórumokat, ahol a hasonlóan étkező emberek összegyűlnek. Próbálj ott beszélgetni, ismerkedni. Még így se lesz egyszerű, nagyon kevés a potenciális jelölt.
2020. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!