Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedjek tovább olyan...

Ismerkedjek tovább olyan nővel, akinek fontos a méret?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal, tök jól elvagyunk, neki is szimpi vagyok, de kiderítettem, hogy neki fontos a nagy méret és hát nekem eléggé kicsi van 12 cm, Ő ezt még természetesen nem tudja.

Van értelme, így tovább folytatni ezt az egészet vagy mondjam meg most neki hány cm van nekem?


2013. jún. 19. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
ha szimpi és nincs vele más gond akkor beszéljetek, nem hinném hogy ez akkora nagy baj lenne, és ha megszeret akkor így is szeretni fog!
2013. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy derítetted ki, hogy neki fontos a nagy méret? Kiírta facebookra, hogy néger kukit reggelizett vagy mi?
2013. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem hogy mi a véleménye a méret fontosságáról. Erre mondta hogy nem jó ha kicsi, jobb naggyal.
2013. jún. 19. 18:36
 4/10 anonim ***** válasza:
most mégis mit vártál, h azt mondja a kicsit szereti?
2013. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor hagyjad szerintem. Durva, hogy ilyenek vannak manapság:O
2013. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4-es

Hát reménykedtem benne. Mert mikor exemel voltam ő direkt mondta, hogy minél kisebb, mert az aranyosabb.

2013. jún. 19. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Még csak ismerkedtek, és ezt így megkérdezted tőle? Mondjuk nem tudom, milyen választ vártál. Ha tőled megkérdezik, te is azt mondod, a nagymellű nők a jók, aztán ha megismersz egy csajt, pont nem érdekel, hogy mekkora a melle.
2013. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es Szóba jött egy újságcikk kapcsán
2013. jún. 19. 18:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak. Ha tőlem megkérdezte volna ezt a párom az első szex előtt (mondjuk nagyon nem lett volna szimpatikus a kérdés), akkor én is azt mondtam volna, hogy jobb a nagyobb, pedig amúgy eszembe se lenne méregetni, amíg jó vele a szex. 12 centivel meg simán ki tudod elégíteni, ha nem vagy nagyon béna.
2013. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Női logika: Nem a méret a lényeg, csak nagy legyen.
2013. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!