Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerek egy lányt nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanyi 01 kérdése:

Ismerek egy lányt nem akar gyereket nem akar férjhez menni állami szolgálatba van és jóformán állandóan ill. ezt állítja.Szingli. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ő csinálja jól.
2020. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Van ilyen. Én is így éltem a huszas éveim elején, csak nem voltam állami szolgálatban.
2020. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ismerősöm. Hivatásos rendőr magasabb beosztásban, csak a munkájának él, imádja. Az ő döntése, ha ebben teljesedik ki, hadd csinálja. Vannak alkalmi kapcsolatai, de állandót nem akar, mert teljesen rapszodikusan él, ahogy a munkája megkívánja.
2020. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Mi közöd hozzá? Ő így boldog! Szabad akarata van úgy élni ahogy ő szeretné. Az olyanok mint te meg foglalkozzanak a saját dolgukkal!
2020. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%

Ez egy viszonylag jó ötletnek tűnik, csak ezzel egyetlen hiba van, hogy az ilyen élet vége keserves. Menet közben fel sem tűnik, hogy nem lenne jó, de ha bármi kettétöri a karrierjét, vagy idős lesz, na akkor mutatkozik milyen tévúton járt az illető. Vannak dolgok amik nem pótolhatóak, és nem visszahozhatóak. Pedig vannak partnerek akik képesek extrém helyzethez alkalmazkodni és láthatatlanná válni és némának lenni akkor amikor kell, csak hogy ezt nem hiszik el azok, akiknek van egy berögződött ideológiája, és még a melóhelyen brusztolják is őket, hogy milyen jól teszik azt amit.

Hát jah, kibiceknek semmi nem drága.

2020. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3 Nem volt kérdés, hogy ebben dolgozik, pontosan lehetett tudni, és látni is.
2020. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel tudok olyanokról akik boldogan éltek így!


És nem értem, hogy miért bántja a ti önérzeteteket, másnak az élete, amihez semmi közötök. Szerintem meg kezdjetek el takarítani a saját házatok táján. Jobban jártok!

2020. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%
A férfiak azt képzelik magukról, hogy ők pótolhatatlanok és nélkülük a sikeres nők esténként magányosan sírnak a sarokban. Nem fér bele az egójukba, hogy jobb nélkülük, mint velük. Lásd 5-ös válaszolót.
2020. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértem. Az a különbség, hogy én párkapcsolatban élek, és boldogok vagyunk együtt, nem is szeretnék szingli lenni. Viszont gyereket én sem akarok, szerintem túl van értékelve az egész családalapítás téma.
2020. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy az ő dolga! Neked semmi közös hozzá, hadd döntse már el ő, hogy mit akar!
2020. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!