Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálnak ilyen jól azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak ilyen jól azok akiknek állandóan van barátnőjük?

Figyelt kérdés

Sokaknak 14-15 éves koruk óta szinte folyamatosan van valakijük. Én nekem meg egy randi sem volt még és nem sokára 24 éves leszek.


El sem tudom képzelni, hogy valaki hogy tud állandóan olyan valakit találni akivel összeillik?


2020. júl. 26. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Jól néznek ki és van önbizalmuk a csajozáshoz.
2020. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem bírnak egyedül lenni.
2020. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökösek, magabiztosak, jó dumások, viccesek, kezdeményezőek.
2020. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Hűtlenek, nyughatatlanok, simán lépnek ha már nem jó nekik valakivel, ez miért irigylendő?
2020. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Megtanultak "nőül". Ez nem olyan egyszerű ám, mint első blikkre gondolnád. A férfi az férfi, még az agyának felépítése is más, mint a nőé. Ahhoz, hogy "el tudja adni magát", meg kell ismernie a nő lelkivilágát, gondolkodásmódját.
2020. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

"Jól néznek ki és van önbizalmuk a csajozáshoz."


Jól néznek ki és EMIATT van önbizalmuk, hisz a nők a külsejük miatt rajonganak értük.

2020. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Jól néznek ki. Ez a legfontosabb. A többi (önbizalom stb.) ezekből következik.
2020. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Jah, 80-90%-ban azon múlik, mennyire jó pasinak születtél. Ezért lehet csak minimálisan javítani vagy rontani a helyzeten.
2020. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

15-22 évesen meg én is jól néztem ki, mégis csak 22 évsen lett először és azóta is utoljára kacsolatom. Előtte senkivel nem voltam meg csak egy randin sem, se csók, semmi szexuális élményem nem volt. Szóval nem a külsőn múlik, inkább a személyiségen és annak külső kivetülésén. Hiába néz ki valaki marha jól, ha nem tud csajozni, nem megy oda a nőkhöz, nem ismerkedik.

Az eddigi egyetlen baratnőm is úgy lett, hogy kvázi ő szedett fel engem én csak "belementem" a kapcsolatba.

Vannak olyanok akik irtó bénák az ismerkedésben. Pl. énnel tudok beszélgetni szinte mindenkivel, de valahogy vonzalom csak nagyon ritka esetben alakul ki irántam, akkor is többnyire olyan emberektől akiket viszont én nem tartok túlzottan vonzónak.

Ha jó külsőd van előfordulhat, hogy valakinek annyira megtetszel, hogy kezdeményez és összejön veled, de ha nincs/elmúlik a jó kinézet (mint esetemben) akkor onnéttól cseszheted.

Sajnos az a baj, hogy az ismerkedést nem igazán lehet megtanulni, hiába írják sokan. Ez nem olyan, minthogy jelentkezek egy egyetemre, felvesznek, teljesítem a tárgyakat, vizsgázok, lediplomázok. Mert a társkeresésben nincsenek előre és egyértelműen meghatározott lépések, akinek nem jön "magától" a dolog, nincs hozzá érzéke annak rettentő nehéz, szinte lehetetlen kihívás lesz ez.

A béna csajozós szövegektől senki nem fog normális kapcsolatot találni, ahogy az sem segít, hogy "legyél magabiztos és legyen önbizalmad". Mert ezek meg annyira áltlános és igazából jelentés nélküli, megmagyarázhatatlan dolgok, mintha kb azt mondaná valaki a lábatlab embernek, hogy miért nem növeszti vissza a lábát...

2020. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megelégszenek a felszínes kapcsolatokkal
2020. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!