Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor, a férfiaknak legyenek elvárásaik vagy ne?

Figyelt kérdés

Elég sokszor látni az oldalon a férfiak degradálását, hogy ők csak szexre mennek és annyit akarnak, hogy lyuk legyen.

A másik oldalról meg, ha a férfi elvárások kerülnek szóba, egyből támadják a férfiakat, hogy mit képzelnek magukról.


Ezen az oldalon ez miért így megy? Ez alapján, miközben megy az incelezés, ugyanannyi nő van, akik teljesen egy szinten vannak az incelekkel? Az érintettek tényleg nem veszik észre, hogy milyenek?



2020. aug. 17. 23:07
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

#10: Ez jogos, ezért írtam a kérdésbe, hogy ezen az oldalon látom ezt.

A való életben sokkal normálisabb nőket látok és olyan kiakadásokat életemben talán kétszer-háromszor láttam, mint amit itt lenyomnak.

És keményen ott a kettős mérce, hogy nők több kérdésnél is leírják, hogy tele van az oldal megkeseredett, szűz, incel és hasonló férfiakkal, miközben a válaszokból az jön le, hogy legalább ugyanennyi ilyen nő is van itt. Sőt, a pontozásokból meg az, hogy több is.

2020. aug. 17. 23:53
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki olyan elvárásokat támaszt, amilyeneket akar.

Én személy szerint kimondottan örülök, ha egy férfi elvárás listájában főleg belső tulajdonságok szerepelnek még akkor is, ha személy szerint nem felelek meg neki, mert legalább egy igényes emberről beszélünk. A többség csak a tökéletes szexbabája paramétereit írja le pontosan, esetleg annyival kiegészítve, hogy szeressen főzni, mindig akarjon szexelni és tudja, hol a helye.

2020. aug. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
47%
Ezen az oldalon, ha férfi vagy, nem lehet igazad. Bármit írsz, a feminácik megtalálják, hogyan hozhatnak ki téged szemét disznónak.
2020. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
77%
Kettos merce van, amit szabad Mohamednek (nőknek), azt nem szabad Jóskának (pasik).
2020. aug. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
67%
Ha te ferfi vagy es leirod orvosi oldalakkal alatamasztva h a szex mennyisege 15-20 ev hazassag utan (sokszor 4-5 ev utan is) csokken, akkor az itteni noktol kapsz 5 perc alatt 10 piros x et, h a valasz nem hasznos, mert ok 40+ evesen is 2 gyerekkel is, naponta 5 szor szexelnek a 30 eves , mernokITskozgaszdasznagyvallalkozo szepfiu pasijukkal.
2020. aug. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
85%

Nem azért kapják itt az ívet sokszor (oda-vissza a nők és a férfiak) mert nincs joga bárkinek bármit elvárni.

Az a szörnyű mikor vergődnek hónapok, évek óta az oldalon heti 5 kérdést kiírva, mert nekik nem "jut" olyan pár akit szeretnének, illetve nem tudnak "szerezni" olyat. Rosszul vagyok ettől a szóhasználattól.

Erre írta valaki az elején, hogy elsősorban magukkal kéne tisztában lenniük.

Látni, hogy ha dagadt, folyós állat vagyok (mindegy, hogy nő, vagy férfi) minimális esélyem van a sportos, jól kinéző párra (bár ilyen is van). Vagy amelyik addig jutott, hogy a mekibe takarít, vagy más érettségit igénylő munkát végez, alacsony bérért, alacsony presztízzsel, ne várja már el, hogy az értelmiségi, ambíciózus ellenkező nemű rátegye a voksát és felnézzen rá. Vagy ha már elvárja, akkor ne csapja a földhöz magát ha nem jön be.

Nekem alap elvárásom, hogy a páromnak is legyenek elvárásai. Ugyanakkor, csak olyannal jövök össze akinek az elvárásai reálisak, mert szerintem alacsony inteligenciára, de minimum hibás önértékelésre vall, ha valaki nem tudja belőni mi a realitás a számára. Az pedig csak hab a tortán ha ezért másokat hibáztat, hisztizik, hadakozik a világgal, esetleg összeesküvés elméleteket gyárt.

Én sem várok el többet, mint amit magam is hozni tudok, de rengeteget teszek azért, hogy fejlődjek.

Aki addig jut, hogy neki elvárásai vannak és mindenki hülye, csak ő a hintaló, az pont azt is érdemli amit kap. Ezen az oldalon azért látod jobban kiélesedni ezt mert jó 10 éve ez a rinya topikja a gyakorikérdéseknek. Már mindenki kicsit türelmetlenebb, vagy szimplán poénra veszi a "szegény pici én mert egyedül vagyok... éve" hisztit. Így hamarabb ugranak egymás torkának a felhasználók.

Az elvárásokkal nincs baj. Sőt kellenek ahhoz, hogy az ember jó párkapcsolatot tudjon kialakítani és hosszabb ideig fenntartani. A hisztivel van baj, ami egyeseknél akkor jön, ha az elvárásoknak megfelelő ellenkezőnemű nem akad horogra.

2020. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

30 éve tarol a Micsoda nő! (Pretty Woman) Sikere talán abban rejlik, hogy a főszeplőknek nem voltak egymással szemben túlzott elvárásaik: az egyiknek kellett egy kirakat társ, a másik csak pénzt remélt.

Nem láttad még ezt a filmet? Itt megnézheted:

[link]

2020. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
Az jó film, szerintem aki él és mozog és 20 év feletti, az már látta ezt.
2020. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Én csak olyasmit szeretnék mint én vagyok, de még nem találtam ilyet. Hülyékkel meg nem akarok leállni.
2020. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
91%
Apa azt mondta nem érdemes elviselni örökké az ökör nőket csak 5 perc magömlés kedvéért. Nem érdemel senki annyit.
2020. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!