Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor, a férfiaknak legyenek elvárásaik vagy ne?

Figyelt kérdés

Elég sokszor látni az oldalon a férfiak degradálását, hogy ők csak szexre mennek és annyit akarnak, hogy lyuk legyen.

A másik oldalról meg, ha a férfi elvárások kerülnek szóba, egyből támadják a férfiakat, hogy mit képzelnek magukról.


Ezen az oldalon ez miért így megy? Ez alapján, miközben megy az incelezés, ugyanannyi nő van, akik teljesen egy szinten vannak az incelekkel? Az érintettek tényleg nem veszik észre, hogy milyenek?



2020. aug. 17. 23:07
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
44%
Manapság elvárása csak a nőnek lehet (lakása legyen 30 évesen a pasinak, min 5 milliós új Vitarája, 8-10 millió a bankszámlán, vonzó arc, biztos orvosi családi háttér), ha egy átlagos férfinak elvárása van, azt kiröhögik (rondát meg is lincselnék talán).
2020. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Nekem férfi létemre nem is kevés elvárásaom volt: szexi, sportos külső, tökéletes lábak, fenék, mellek. Szép arc, 165-170cm magasság, 48-54 kg testsúly. Diploma, önálló és tudatos életvitel, pénzügyi intelligencia. Káros szenvedélektől mentes, kitartó, nem a külvilágnak élő. Dióhéjban ennyi. Megtaláltam? Meg. Ennyit erről. A titok nyitja az, hogy még mielőtt párkapcsolatra vágyna az ember, addig építse fel önmagát.


A "majd lesz valahogyan", "majd sodor az élet valahova", "majd megélünk valahogyan", "gőzöm sincs mit akarok" hozzáállással előre borítékolt a kudarc, de ez a nők figyelmébve is ajánlom! Vagyis rengeteg az olyan nő is, akinek az élete nem vezet sehova, majd összejön egy ugyancsak az élet tengerén kallódó pasival, aztán pár év múlva meg csodálkoznak hogy miért nem működik a dolog.


Az elvárások előtt magunkat tegyük rendbe, a jog előtt is normális esetben a kötelesség szerepel. Viszont itt is az a probléma, hogy sok helyen magával a normákkal is baj van, mert hát mi is a mérce egy olyannak, aki világ életében nem látott normális férfi-nő kapcsolatot, vagy női vagy férfi modellt. Egyébként meg nem tisztem megmenteni senkit önmagától. Ha találsz partnert, az pontosan olyan lesz, mint amilyen önmagad vagy, ha meg nem találsz, az meg a jelenlegi életed következménye. A jelenlegi életed meg nem más, mint az elmúlt pár évben a döntéseid szummája.

2020. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
48%

"48-54 kg testsúly"


Lemérted randin? És ha izom, tónus miatt 56 kiló, akkor bukta?

2020. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem azzal van a baj, ha valakinek a #42-hez hasonló elvárásai vannak, hanem azzal, ha ennek ellenére ő maga olyan "szintet" produkál, hogy legfeljebb csak a fogatlan, 160 kilós, zsíros hajú pénztáros Marcsa áll vele szóba, ő pedig az elvárásai ellenére is összejön vele, mert a p#na mégiscsak p#na. Aztán szerencsétlen Marcsát baxogatja a lelki betegségig, hogy ne egyen már annyit, menjen sportolni, mert egy dagadt disznó, hordjon más ruhákat, csináltasson szilikonmellet, menjen egyetemre, ő miért nem olyan csinos, mint a szomszéd Jóska nője, "bezzeg az exemnek jobb segge volt és ha nem szeded össze magad, akkor visszamegyek hozzá" és társai.
2020. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

Khm, érdemes itt is megnézni a pontozásokat...


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2020. aug. 25. 00:19
 46/50 anonim ***** válasza:
43%

Mit kell nézni a pontozáson? Minden nőnek nő szőr a lábán és a karján. Nőként szerintem is előny ha sima, de olyan felnőtt nő nem igazán van, akinek borotválás nélkül az lenne. Ha pedig élő nőt akarsz magadnak, aki szőrtelenít, az bizony néha borostás lesz, néha meg begyulladnak a szőrtüszők a gyantától stb. Ilyen az élet. Gondolom erre gondolhattak a lepontozók,én pl felpontoztam. Mert előnynek akkor is előny ha ilyen nincsen természetes állapotában.

Inkább arra válaszolj, hogy hol maradnak a belső elvárások. Ja értem, sehol.

2020. aug. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Ennyit az elvárásaitokról bogaram: hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-kerdesek__10665448-ismertetek-olyan-lanyt-aki-loreal-flakonon-volt-modell-vagy-hasonlo-helyen
2020. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
2020. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
lehet, de ha nem fullos pasi, akkor ha igényei vannak, marad a forever alone
2020. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Basszus, szinte az összes válasz pozitívra van pontozva, pedig pontoznak a trollok is meg azok a barmok is, akik mindent leszavaznak, amik nem szimpatikusak nekik. Ez mutatja azt is, hogy NEM fujjognak a férfiakra csak az elvárásaik miatt, kiv. ha bunkón van megfogalmazva, vagy magához képest irreális.
2020. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!