Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor, a férfiaknak legyenek elvárásaik vagy ne?

Figyelt kérdés

Elég sokszor látni az oldalon a férfiak degradálását, hogy ők csak szexre mennek és annyit akarnak, hogy lyuk legyen.

A másik oldalról meg, ha a férfi elvárások kerülnek szóba, egyből támadják a férfiakat, hogy mit képzelnek magukról.


Ezen az oldalon ez miért így megy? Ez alapján, miközben megy az incelezés, ugyanannyi nő van, akik teljesen egy szinten vannak az incelekkel? Az érintettek tényleg nem veszik észre, hogy milyenek?



2020. aug. 17. 23:07
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Az elvárások meg a túlzott / irreális elvárások között van különbség, meg aközött is, ha egy férfi az elvárásai alapján keres nőt, meg akkor, ha összeszed egyet, aztán megpróbálja ráerőltetni az elvárásait a nőre, akivel kapcsolatban nem volt zsákbamacska, hogy milyen.


A reális elvárások sztem nemtől függetlenül nem gázak, sőt egy egészséges lelkületű embernél fontosak és kellenek is, hogy ne jöjjön össze bármilyen jöttmenttel. Fontos, hogy olyan ember legyen a másik mellett, akivel szeret lenni meg akit vonzónak tart szexuálisan.


Na, az viszont már nemtől függetlenül gáz, ha:

- valakire, akiről tudja, hogy nem felel meg az elvárásainak, megpróbálja őket ráerőltetni (értem ez alatt azt, amikor pl. egy pasi fröcsög, hogy minden nőnek otthon van a helye meg le kell fialnia / egy nő fröcsög, hogy minden férfinak el kell tartania a párját; amikor összejön vki vkivel csak azért, hogy elmondhassa / legyen ingyen szex, aztán később sunyi módon próbálja ráerőltetni az elvárásait... meg "jó, hát azt mondta, nem akar gyereket, de majdcsak benő a feje lágya", aztán hisztériázik, ha nem úgy alakul)

- amikor vkinek önmagához képest irreálisak az elvárásai, és amikor nem jön össze neki senki, akkor a másik nemet kutyázza, felszínesezi emiatt kollektíven, és nem is gondol bele, hogy az ő készülékében van a hiba

értem ez alatt azt, amikor az igénytelen, faragatlan sufni műkörmös kislánynak csak az öltönyös milliomos üzletember a jó... vagy amikor az anyjával élő, csóró 40es pocakos kopaszodó férfiember csak a 20éves tökéletesen feszes testű, szép arcú, dús hajú, jól öltözködő cicamicákra hajt.

Sztem még az sem gáz, ha tényleg ez tetszik neki, és ha nem jön össze, akkor úgy van vele, hogy jól van, akkor maradok egyedül. Az a gáz, ha ezek után a másik nemet támadja.

2020. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

Legyenek normális elvárásaik. Vagy ha vannak olyan elvárásaik (igazából bárkinek), ami miatt a másikat megszégyenítenék, inkább ne ismerkedjenek.


Vannak, ahogy írod, az igénytelen férfiak, akiknek mindegy, csak lyuk legyen. A nők meg nem szeretnek olyanok lenni, mint a 20-as édesanyja: két lábon járó magömlés elszívó lyukak. Inkább a halál.


A másik elvárás az az, ami csak akkor látszik a másikon, ha az meztelenül, sebezhető állapotban van előtted. A magasság és a mellméret szerintem pont nem ilyen, mert ezek ruhában is látszanak. A mell feszessége már simán ilyen.


Ha neked a nagy mellek jönnek be, nyilván nem mész oda kis mellű lányokhoz ismerkedni. Ebben nincs semmi gáz. Gáz az, ha kis mellűvel kezdesz, és elkezded piszkálni miatta.


És amúgy a kérdésed nagyon jó, mert ezt a kettősséget a férfiakban már rég észrevettem. Az egyik felük azt mondja, őket nem érdeklik ilyen csacsiságok, hogy stria meg narancsbőr, ez csak a nők agymenése; de aztán ott a másik oldal, aki kijelenti, nem kezdene nővel, ha hip dip-je van.

2020. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Én mindig magamból indultam ki. Mivel szellemileg, morálisan, külsőre is megvolt a szint, így sosem adtam alább! Pedig férfi vagyok... A fanyalgóknak üzenem, már házas vagyok, és a feleségem is olyan, mint amilyenre vágytam.
2020. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű megválaszolni a kérdést, ha a szándék végleges párkapcsolat. A 15-20 évesre se könnyű a válasz, mert érdekes módon tartja magát a sztereotípia, hogy 7 év házasság után kezdődnek a konfliktusok.

Így okosságokat én se tudok, mindössze csak egy megállapítást: minden párkapcsolatban addig érzi jól magát mindkét fél, amíg a harmónia nem bomlik fel közöttük.

2020. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
90%

Pedig az első válasz tökéletes volt. Ha valaki igényes magával szemben, sportol, egészségesen étkezik, jogosan vár el hasonló kaliberű társat. De az otthon ülő gémer gyerek mit kezdene a sportos nővel? Menne vele teljesítmény túrázni? Nem zavarná, hogy heti 4-5x edz? Nem zavarná, hogy ki van mérve a csirkemell a brokkolival és rendelhetné magának egyedül a pizzát? És főként: nem zavará, hogy minden nap sportos emberekkel találkozik? Dehogyis nem....Hasonlóan nem értem azokat akik segédmunkásként vagy harminc éves, mekis dolgozóként azon keseregnek hogy a diplomás nők lepattintják őket. De azt nem tudom, hogyan gondolják hogy a diplomás nő majd fel tud nézni rájuk.

Az meg külön kabaré, hogy azok a pasik akik itt megsértődnek, hogy miért ne lehetnének elvárásaik, pont azok akik frusztráltak mert semmi nem jön össze. Lehetnek elvárásaik, de akkor ne sírjanak ha nem kapják meg hanem vizsgálják felül.


És belsőre miért nem látok az ilyen vinnyogóktól elvárásokat?

2020. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
25: az a gond, hogy ez a típusú "lúzer" ember, nemtől függetlenül, bele sem gondol abba, hogy egy párkapcsolat miből áll, ill. hogy a másik mit várna el egy párkapcsolattól. Sok pasi azt hiszi, a párkapcsolat abból áll, hogy ő egy jó macával fincsiket dug, azt' annyi...
2020. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Igen, és ez valóban nemtől független, nőben is van olyan aki elvárja az extra sportos testet, de ő utoljára az iskolai tornaórán sportolt,vagy éppen vagyont vár el, ami neki nincs. Tehát ez nemtől független jelenség. De ha az embernek értelmes elvárásai vannak, azzal semmi baj nincs.
2020. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

25: azért ez ettől egy kicsivel összetettebb, mint hogy valaki sportos és egészségesen étkezik, akkor hasonló kaliberű társat vár.

Sok aprónak tűnő tulajdonság játszhat bele egy kapcsolatba. Pl. az egyikük rendmániás, a másik nem. Sokan akadnak ki azon, ha a társuk a fogkrémes tubust a közepén nyomja össze még akkor is, ha külön sajátot használnak. Nem folytatom tovább a példákat, de lehet akár az egyikük Beethovent szereti, a másik Ákos zenéjét.

A fő kérdés: "Most akkor, a férfiaknak legyenek elvárásaik vagy ne?"

2020. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
27: igen, ez ebben a formában is így van, a példát csak a felhozott példára írtam. Az ilyen trafikos eladó, anyuval élő kis nőcik, akiknek a kőgazdag irodista kell, is azt hiszik, abból áll egy párkapcsolat, hogy vásárolgatás meg esetleg szex... senki nem gondol bele, hogy a másikkal együtt kell élni, háztartást kell vezetni, a szabadidőt együtt tölteni... és hogy akkor az milyen kínos, ha nincsenek semmilyen téren egy hullámhosszon.
2020. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Elvárásokat megfogalmazva, eddig egy nőtől hallottam. Ő legalább 200 kérdést tett föl leendő párjának. A történet nézhető és hallgatható az alábbi linken, a 41-dik perctől:

[link]

2020. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!