Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A képek alapján szépnek tűnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A képek alapján szépnek tűnő lányok a valóságban, randin miért csak 4/10-es arcúak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezd meg!
2020. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Filterek, előnyös szög stb....
2020. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Minden nő kb. úgy néz ki a valóságban, ahogy a társkeresős és facebookos képei közül azon, amelyiken a legrosszabbul néz ki, erre jöttem rá. Nem értem, hogy miért nem lehet olyan képet feltölteni, amelyen tényleg úgy néz ki, ahogy a valóságban.


Nem jó érzés randi kezdete után pár percen belül közölni, hogy úgy érzem, nem Te vagy az esetem. Többször meg kellett ezt lépnem mostanában.

2020. aug. 18. 19:55
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Miért, te milyen képet raksz fel szívesen a netre? Olyat, amin jól nézel ki, vagy olyat, amin szarul? Szerintem elég egyértelmű:D
2020. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon miért? Az ismerkedés elején mindenki igyekszik a legjobb arcát mutatni minden téren. Amúgy az emberek egy részét semmilyen fotó nem mutatja valósághűen, kár erre bazírozni. Mindig élőben derül ki, és igen, általában benne van a pakliban, hogy az illető külsőre nem az eseted.
2020. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, talán azért, mert a fotó 2D, a valóság meg 3D.
2020. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A fotón sosem látszik minden, az csak 1 szög.


Elég fura lenne, ha élőben is mindig így nézne ki valaki, mint a képeken.

2020. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem társkereső,de fb,insta dobálja fel az embereket...egyiket másikat megnézem,majd mivel ismerőseim ismerősei némelyikkel találkozom élőben. Ugyan ez a tapasztalat,bár 2x (20év alatt) társkeresős képektől szebb volt a lány előben. Alig ismertem meg,szerintem ő is azt akarta,ne mindenki ismerje fel.
2020. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ők abban bíznak, hogy valóságban olyan szépek, mint azon a jól sikerült képen. Rólam is készültek olyan fotók, amiken nagyon szép voltam, sok olyan, amin viszont egy bányarém. A tükörben általában a szép képekre hasonlítok, de a tükör fölött általában ott egy lámpa, ami előnyösen bevilágít. A rossz képek sok esetben vakusak és torzítanak erősen. Most akkor melyik vagyok én? A tükör azt erősíti meg, hogy a szebb képek hasonlítanak rám jobban. Mégsem merem őket felpakolni netre, mert nem tudom biztosan, hogy nem válok-e olyan nevetségessé vele, mint több ismerősöm is, aki felismerhetetlen a Fb profilja alapján, annyira idealizált képet rak fel magáról, ami még 10 évvel ezelőtt is túl szép volt hozzá képest, hát még most. Inkább nem posztolok magamról képeket. Persze ha társkeresőznék, valamit csak kéne mutatnom. De őszintén szólva, tényleg nem tudom, hogy nézek ki.
2020. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
4-es: Én olyat amin valósan nézek ki. tehát szarul. Na, nem is ment a netes ismerkedés :D
2020. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!