Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiszúrtam magammal ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszúrtam magammal ismerkedési szempontból, hogy Budapestről egy vidéki nagyközségbe költöztem?

Figyelt kérdés
Pár hét híján 8 évet éltem Budapesten, de egyre inkább elegem volt a nagyvárosi nyüzsgesből, felmondtam az addigi munkahelyemen. 220 km-re költöztem egy községbe, a közeli kisvárosba járok be dolgozni. Pesten szinte minden hétvégén jártam bulizni, sok emberrel megismerkedtem, a barátaimat fájt otthagyni. Attól tartok, hogy itt nem lesz olyan könnyű ismerkednem, kevés huszas-harmincas szingli él itt vagy a környéken. Jó érzés a csend, a nyugalom, ami itt körülvesz,de már most 2 hét után visszasírom Pestet ismerkedési szempontból. 27N
2020. aug. 19. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Hogyha nem akarod váltogatni őket, akkor simán találsz
2020. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Ne sírd vissza. Biztos, hogy jól döntöttél. A net pedig szinte mindenhol elérhető.
2020. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom váltogatni. A net az oké, de nem 200 km-es vagy még messzebbi távkapcsolatot szeretnék.
2020. aug. 19. 16:06
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Budapest tele van csóró "3-an lakunk egy panelben albéreletben, de modellcsajt akarok" pasikkal. Az iylen pasik persze minden héten más nőnek csapják a szelet, mert ott a tinder, nagy a választék, hátha kifognak egy csajt akinek van lakása ahol lehet vele dugni. Elköteleződni persze nem akarnak, mert nincs lóvé, amiből fenn lehetne tartani egy családot. Mit is hiányolsz? Amint kiteszed a lábad, minden pénzbe kerül.
2020. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért mentél ennyire messze Pesttől? Közelebb is vannak kisebb települések és úgy a baráti kapcsolataidat se buktad volna.
2020. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vidékről származom, és én is sokkal többször hallom vidéken élő ismerősöktől, hogy nehezebb az ismerkedés, kevés a lehetőség, kicsi a merítés.
2020. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Budapest tele van csóró "3-an lakunk egy panelben albérletben, de modellcsajt akarok" pasikkal."

A vidék is tele van hasonló pasikkal, annyi különbséggel, hogy olyan ritkán akad bármilyen csaj (aki nincs férjnél vagy nem ismerik húsz éve), hogy válogatás nélkül ráhajtanak bárkire, aki fiatal és nőből van.

Budapest amúgy mindenféle emberrel tele van. De tényleg mindenfélével.

2020. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért, mert itt, a szomszédos kisvárosban kaptam olyan állást, ami anyagilag és a végzettségemnek is megfelel. Tartom velük továbbra is a kapcsolatot neten keresztül, meg néha-néha biztos fel fogok menni hozzájuk vagy ők jönnek le hozzám. Ez erős túlzás, sok emberrel megismerkedtem Pesten, de nem ez volt a jellemző, hogy 3-an laknak egy lakásban. Egy séta a Duna parton pontonsan 0 Ft-ba kerül, de írhatnám a Citadellát vagy a Normafát is.
2020. aug. 19. 17:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Fu de aterzem. Kb 1 éve költöztem én is haza, nagyon nagyon nehéz volt újra megszoknom a nyugisabb kisvárost. Mai napig őrlődök, hogy jó döntést hoztam-e, én is úgy érzem, hogy minden szempontból több lehetőségem lett volna Pesten, de vágytam haza... lehet, hogy még visszasodor az élet
2020. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Engem is lehet, hogy visszasodor, de nem akarok elhamarkodott döntést hozni, még meg kell szokjam ezt az életet. Nem a szülővárosomba költöztem vissza, attól is jó messze, így még a rokonaim, szüleim sincsenek a közelben.
2020. aug. 19. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!