Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most így hogyan találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most így hogyan találjak magamnak bárkit is?!

Figyelt kérdés

Ezt nem dicsekvésből mondom el de emiatt van minden: minden férfi szerint én vagyok a legszebb nő akit valaha láttak (nem szeretnék ezen itt vitatkozni, érdemi válaszokat szeretnék kapni). Sokaktól visszahallom, hogy áhítoznak rólam a hátam mögött meg én is tapasztaltam, hogy minden férfinek tetszem.


Van viszont egy hatalmas probléma ezzel: senkivel se tudok kapcsolatba kezdeni. Senki sem próbálkozik, sőt a szemembe ugyanezek az emberek elég bunkók szoktak lenni, gondolom félnek a visszautasítástól. Ha én megpróbálom, visszautasítanak, volt amelyik elkezd sírni, azt mondja, hogy pont amiatt, hogy én vagyok a legszebb és félnek, hogy majd lelépek.


Őszintén szólva az érem másik oldalán pedig én sem találkoztam még olyannal akit érdemesnek találtam volna erre, de nincs velem egy szinten külsőre egy férfi sem bárhova is megyek.


26 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom, de szeretnék. Sokan tanácsolták, hogy csak legyek türelmes és majd jön magától. Ti mit gondoltok?



Ja és legfőképp férfiak válaszára lennék kíváncsi úgyhogy nemet írjatok lécci.


2020. aug. 19. 23:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha még soha nem volt kapcsolatod, akkor valószínű nem vagy olyan szép mint amilyennek gondolod magad 😂😂😂
2020. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
1 De gonosz vagy:DD
2020. aug. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
Ha nekem ennyi bajom lenne istenem meg sok más férfinek mint neked. Gondolj bele ha nem nő lennél hanem férfi hogy 26 éves nem lett volna nőd. De neked nem azért n8ncs fiúd mert nem kellesz senkinek, hanem nert nem akarsz. te már rég felakasztottad volna magad ha ugyanez lennél férfikén, nem hogy tetszél a kutyának se kellenél.
2020. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Mivel nem láttam képet rólad, nem tudom, hogy te vagy e a legszebb lány az egész világon, de hogy az egyik legbeképzeltebb az fix. Ismertem pár igazán elszállt lányt, de még ők sem mertek ilyeneket mondani magukról. Amúgy vannak igazi férfi szépségek is, élsportolók meg ilyesmi, ők már biztos nyomultak volna rád. Van egy olyan sejtésem, hogy nem vagy ám te olyan nagy szám, mint gondolod. Ha egy szóban szeretném összefoglalni a véleményemet, akkor: Pff :)
2020. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj, hogyha te vagy a legszebb, akkor sajnos sose lesz veled egy szinten egy pasi. :((
2020. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy gyönyörű vagy, de nem látnak benned szerethetőt ami megfogja őket. A szépség számít, de tök mindegy ha belül semmi nincs.

Ezt nem úgy értem, hogy benned semmi nincs, csak, hogy mások nem látják meg, hogy érdemes veled lenni.

2020. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Kiírsz egy másik kérdést, hogy nehezen megy az ismerkedés csinos fiatal lányként, nem írod bele, hogy a napra lehet nézni, de rád nem.

Csepegtetsz némi infót magadról, közben jönnek a privátok. Amelyik értelmes azokkal elbeszélgetsz, szelektálsz, maradékkal chatelsz, képet nem küldsz, legfeljebb valami átlagost, aztán a legjobb arcokkal a környékedről randizol, úgy, hogy már ismeritek egy kicsit egymást, és te is elmondod nekik, hogy érdeklődsz irántuk.

2020. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Privátban lehet szó képekről.

Egyébként a személyiségemről is pozitívan szoktak nyilatkozni, ezt elfelejtettem megemlíteni.

2020. aug. 20. 00:05
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

El kell keserítselek: nem a szépséged miatt van.


Nem értem, miért élnek nők, akik azt hiszik, hogy azért szarnak rájuk, mert túl szépek, okosak, sikeresek... Ez csak önszopkodás.

2020. aug. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiütni a falat, hogy beférj az ajtón az egóddal?
2020. aug. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!