Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most így hogyan találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most így hogyan találjak magamnak bárkit is?!

Figyelt kérdés

Ezt nem dicsekvésből mondom el de emiatt van minden: minden férfi szerint én vagyok a legszebb nő akit valaha láttak (nem szeretnék ezen itt vitatkozni, érdemi válaszokat szeretnék kapni). Sokaktól visszahallom, hogy áhítoznak rólam a hátam mögött meg én is tapasztaltam, hogy minden férfinek tetszem.


Van viszont egy hatalmas probléma ezzel: senkivel se tudok kapcsolatba kezdeni. Senki sem próbálkozik, sőt a szemembe ugyanezek az emberek elég bunkók szoktak lenni, gondolom félnek a visszautasítástól. Ha én megpróbálom, visszautasítanak, volt amelyik elkezd sírni, azt mondja, hogy pont amiatt, hogy én vagyok a legszebb és félnek, hogy majd lelépek.


Őszintén szólva az érem másik oldalán pedig én sem találkoztam még olyannal akit érdemesnek találtam volna erre, de nincs velem egy szinten külsőre egy férfi sem bárhova is megyek.


26 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom, de szeretnék. Sokan tanácsolták, hogy csak legyek türelmes és majd jön magától. Ti mit gondoltok?



Ja és legfőképp férfiak válaszára lennék kíváncsi úgyhogy nemet írjatok lécci.


2020. aug. 19. 23:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
Szép vagy, szép vagy, szebb a napnál, de nem szebb a valagamnál. :) A szépség egy dolog, ha a belsőd rohad, a fejed kong, az üresség marad. :) De várj csak, várj még vagy 20 évet és addigra a szépséged is bevégzed, s nem marad más mivel villoghatnál, elmúlik a fiatalság, de nálad marad a bolondság. :)
2020. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Kamu.
2020. aug. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

Ha valóban annyira jól néznél ki, és a személyiséged is megnyerő lenne akkor lenne pasid.


De itt valamelyik, vagy egyik sem stimmel.

2020. aug. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát...nőként írom: több nagyon szép lànyt ismerek. Mindegyik kapcsolatban van, és senki se bunkó velük se szemtől szembe, se a hátuk mögött. Mondjuk az is igaz, hogy ők is kedvesek, aranyosak, csak azt kapják vissza, amit ők adnak másoknak.
2020. aug. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Légy elfogadóbb az emberekkel, ne adj útilaput egyből annak aki nem veled egy szinte van érzelmileg, agyilag, hanem foglalkozz vele, ismerd meg jobban. Nagyon válogatós vagy bakker, ez a gond. Neked is vannak hibáid, így a másiknak miért nem lehet?
2020. aug. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Legyél türelemmel.

F.

2020. aug. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Na persze. :D Te vagy a legszebb nő, a belsőd is ott van, mégsem próbálkozik az égvilágon senki, 26 éve tök egyedül vagy. Valamelyiknek ezek közül nem kéne igaznak lennie, hogy hihető legyen a sztori. Vagy mondhatjuk, hogy "az emberek nem mernek közelíteni feléd, olyan tökéletes vagy", ha ezt akarod hallani.
2020. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem küldött képet a kérdező, tényleg nem rossz, de nem az esetem. Főleg, hogy ennyire el van szállva magától. Taszitó. Férfinél és nőnél is fontos hogy legyen önbizalma, de az mértékletességgel és alázatossággal is társuljon. Vonzóbb sokkal, mint az önteltség. :)
2020. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#17

Már elég sokszor hallottam emberektől, hogy tökéletes vagyok :) de sajnos hátulütője is van a dolognak, szeretnék tanácsot kapni.

2020. aug. 20. 21:55
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem mond ez egy cseppet ellent, hogy tökéletes vagy (mert elég sokszor ezt hallod az emberektől), de mégis tanácsot szeretnél kapni?(F38)
2020. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!