Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, eltudnátok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, eltudnátok képzelni komoly kapcsolatot egy élsportoló nővel?

Figyelt kérdés

Aki nem világos hogy ez mit jelent:


-Sok utazás

-Szigorú elfoglalt életmód

-Nagyon kevés bulizás, alkohol fogyasztás

-Nagyon kevés "félre"evés (Diétától eltérés)


Vékonyabb kisebb termetű férfiak esetében az is érdekelne hogy az izmosabb erősebb test is zavaró lehet e?


Köszönöm a válaszokat.



#Sportoló nő
2020. aug. 20. 13:35
1 2 3
 1/26 Hellmano ***** válasza:
100%
Én igen, mert én is sportoltam (kosárlabda) és tudom mivel jár ez, ha valaki egy adott sportban tevékenykedik. Szerintem olyan párt válassz, aki szintén érdekelt valamilyen sportban illetve van sport múltja így tudja miről van szó.
2020. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Igen f
2020. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem
2020. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én nem. Vagyis őszintén: inkább úgy gondolom, hogy én nem felelnék meg egy sportoló nőnek. Szeretek hobbi szinten mozogni, kondizni, de pl. nagyon keveset utazom, otthonülős vagyok. Az izmosabb, kidogozott test pedig relatív. Egy súlylökő élsportoló nőt nem feltétlen tartanék nőiesnek, de egy úszó vagy kézilabdás, stb. izmos fitt nő nagyon vonzó szerintem. :)
2020. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs problemam vele. Szoval a valaszom igen.
2020. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én nagyon vékony vagyok, számomra nem lenne gond egy ilyen nő, sok dologra tanítana a kitartása mellett, az tuti:).
2020. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Egyetemista vagyok, félév vége= bebaszás. Én sokat eszem félre, viszont napi szinten edzek, hogy ne hízzak el tőle. Utazni utálok, megérkezni szeretek csak valahova. A hobbisportot támogatom, amit napi szinten csinálok, a versenysport az sok nekem. Ráadásul ott van sok doppingszer is, ne magyarázza be senki, hogy ő persze tiszta, mint mindenki más. Szeretem, ha valaki kitartó, viszont én azt díjazom, ha mondjuk egyetemen kitartó, valami eléggé nehéz szakon és mellé sportolgat néha, aki nagyon kemény sportoló, az nekem sok! Tehát, nagybetűs Nem. Nem az én világom, mintha másik univerzum lenne.
2020. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ milyen sportot űz.Nem mindegy pl hogy súlyemelésről vagy ritmikus sportgimnasztikáról van szó (azt hiszem értitek hogy értem)
2020. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
A másik meghogy egy izmos nő nem fog olyan férfivel összejönni aki kg-ban kevesebb. Aki nem nagydarab férfi kategóriában de a csajnál azért nagyobb annak nincs félnivalója hiába izmosabb szemre a csaj. A baj hogy a sok zrika miatt(vigyázz otthon mert Gizi elkapja a frakkodat) a hapsi igyekszik is bebizonyítani hogy nála van az y kromoszóma
2020. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!