Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, eltudnátok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, eltudnátok képzelni komoly kapcsolatot egy élsportoló nővel?

Figyelt kérdés

Aki nem világos hogy ez mit jelent:


-Sok utazás

-Szigorú elfoglalt életmód

-Nagyon kevés bulizás, alkohol fogyasztás

-Nagyon kevés "félre"evés (Diétától eltérés)


Vékonyabb kisebb termetű férfiak esetében az is érdekelne hogy az izmosabb erősebb test is zavaró lehet e?


Köszönöm a válaszokat.



#Sportoló nő
2020. aug. 20. 13:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
70%

Én összejönnék vele de egy ilyen nő sosem jönne össze velem.


Általában az ilyen nők csak szintúgy sport emberekkel jönnek össze én meg csak egy átlagos mérnök vagyok.


A pasik sokkal elfogadóbbak mint a nők.

2020. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
A szigorú, elfoglalt életmód miatt nem. Én szeretem a motivált nőket akiknek van egy céljuk az életben...de szeretném ha ebben én is helyet kapnék.
2020. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"Általában az ilyen nők csak szintúgy sport emberekkel jönnek össze én meg csak egy átlagos mérnök vagyok."


Miért átlagos? A kérdezőnek meg gondolom nincsen diplomája, neked van. Sokkal tanultabb lehetsz mint ő. Szerintem egy mérnök nem átlagos. Én meg kifejtem, hosszasan, hogy miért nem azt csak lepontozást kapok, megéri nektek kifejteni, hogy miért nem?

2020. aug. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

13-as teljesen egyetértek, egyáltalán nem mondanám egy mérnökre hogy átlagos.


Egy egészen más dolgot csinál, amihez teljesen más területeken kell bizonyítani, de mindkettőnknek ugyan úgy sok kihívással kell szembenézni szóval semmiképpen nem nézném le.


Persze egy ilyen önbizalomhiányos hozzáállás már viszont kevésbé vonzó.

2020. aug. 21. 07:35
 15/26 anonim ***** válasza:
13 és 14: Baráti társaságban 10-ből 8 mérnök. Tehát nálunk átlag. Az átlag mindig attól függ, hol nézzük. Sportolóknál meg nyilván a sportoló az átlagos, mert 10-ből 8 ismerőse azt csinálja.
2020. aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ha Sakk-nagymester vagy esetleg úszik, akkor igen. :)
2020. szept. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Jó, akkor a doktor matematikusok között meg az az átlag. A milliárdosok között meg az az átlag. BME hallgatóként kicsit fájt azt olvasni, hogy a mérnök átlagos. :( Az utolsónak igaza van, megismernék egy sakkozó nőt. :D
2020. szept. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17: Miért. szerinted attól, hogy BME-re jársz, már átlagon felüli emberfeletti valaki vagy, vagy mi? Diplomás mérnökként kérdem. Évente több ezer diplomás végez Magyarországon. Nehogy már ez ne legyen átlagos dolog a mai világban!
2020. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Mérnökként én sem érzem magam különlegesnek. Nem is lehet összehasonlítani egy élsportoló életével. Ez a szakma nem kíván speciális étrendet vagy napi több órás gyakorlást. Kell fejleszd magad...ez igaz...de nem annyira nehéz mint ahogy egyesek mesélik.

Hét év tapasztalat után, nem tartom többre mint akár egy kőműves szakmát (persze a jó szakemberekre gondolok itt). Általában azok sírnak akik mérnökire mennek csak, hogy villogjanak de csak szenvednek a vizsgákon mert se matekot, se fizikát nem tudnak...ami szerintem nem annyira ördöngös ezen a szinten.

2020. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam, hogy a mérnök nem átlagos. Ez a tizennyolcas nőnek szól. Semmilyen emberfelettit nem írtam. Sőt, még azt se írtam, hogy a mérnök nem átlagos. Annyit írtam, hogy fájt olvasni. Szerintem a szövegértéseddel bajok vannak, mert én nem írtam olyat, amit te. Miért az élsportoló emberfeletti? Neki van étrendje, viszont nincs diplomája. Én meg azt nem tartom olyan sokra. Munka kell bele, de nem szellemi. Szerintem az egyetemi tanulás bőven van annyi meló, mint edzeni. :D
2020. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!