Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy már 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy már 40 múltam, de csak a 25 év alattiak a vonzó számomra, leginkább a 19 , 20 éves csajok? Normális ez?

Figyelt kérdés
2020. aug. 20. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Gondolj bele hogy 20 éves vagy, és anyád 40plusszos barátnője közöl veled valami hasonlót. Normálisnak éreznéd?
2020. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Nincs ezzel semmi gond. Èn meg az idősebbekre bukom. Èrettebbek
2020. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
A te esetedben kérdező, nem, nem normális. De csak azért mert itt próbálsz ismerkedni mint a múltkor. :/ 40 évesen több eszed kéne, hogy legyen annál, minthogy tinilányokra izgulsz..
2020. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem normális, hogy külsőleg a huszonéveseket vonzóbbnak találd. Az én álmom egy huszéves fiatal lány harmincas aggyal. Nem lenne türelmem egy fiatal lány hülyeségeire. Szeretem az érett nőket akik tudják mit akarnak és nem húzzák az agyam csak, hogy növeljem az egójukat.
2020. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Időnként kiengednek az idősek otthonàból ? Feláll még papa ?


21/L

2020. aug. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2020. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 40-es nő vagyok, de szánalmasnak tartom azt ha negyvenes pasinak kizárólag huszonévesre áll fel. Mert az oké, hogy rájuk is, de egy igazi pasinak majdhogynem minden szép vagy valamiért megnyerő nőre fel kéne állnia 18-60 éves korosztályban. Amúgy én is voltam húszéves, randiztam is 40-essel, spt 50essel is. De csak azért mert valamiért menőnek gondoltam, egyik búvároktató mester volt és már szemeim előtt már lebegett hogy elvisz majd jókat nyaralni meg ingyen búvárkodhatok. A vénember meg cégvezető volt. De a lénye, hogy mire a csókra került volna a sor, a hányinger kerülgetett és gyorsan elmenekültem. Utána már csak korombelivel kezdtem, de tapasztalatnak jó volt. :-) Azért biztos vannak fiatal lányok, akiknek bejönnek a negyven-ötvenes pasik. Kár hogy elkerüli egymást a 40 es korosztály, mert most már nem undorodok egy 40-50 éves pasitól mint 20 évesen:-)
2020. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. 24 vagyok, de már a harmincasok is egy másik korosztály. A 40-esek nekem már a csókolom papa kategória.
2020. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!