Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs autóm/jogositványom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs autóm/jogositványom férfiként azzal jelentösen (vidéki város,nem Budapest) romlik az esélyem lányoknál/nöknél?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 07:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, sokkal nehezebb
Igen, nehezebb
Igen,kis mértékben nehezebb
Nem számít,nem ettöl függ
29 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
57%

Páromnak se jogsija, se autója 36 évesen. 7 és fél éve együtt vagyunk.

Nekem van jogsim, de autóm nincs. Lehetne, de nincs rá igényünk.


Kérdés az, hogy kinek mik az igényei, elvárásai.

2020. aug. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a szakirodalom szerint nem ezen múlik a párválasztás, de valljuk be őszintén, sokkal, de sokkal kényelmesebb az élet, ha van autód. Manapság az autó, mint közlekedési eszköz alap dolognak számít. Ismerkedésnél még nem biztos, hogy sokat számít, mert a varázs, a rózsaszín köd mindent eltakar.
2020. aug. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
0%

28 éves vagyok, nincs kocsim (jogsi igen), ráadásul albérleti szobában élek (egy lakótársam van külön szobában), mégis jól megy a csajozás. Diplomás vagyok és egyébként vidéken egész jó fizum van + egész jól is nézek ki. 20-25 éves lányokkal szoktam ismerkedni, akik többnyire még diákok (egyetemisták).


Vissza tudok emlékezni pár alkalomra, amikor láttam egy-egy lányon, hogy zavarta nincs kocsim, egy olyanra is akit az, hogy nincs saját lakásom. De olyan csajaim is voltak már (2 rémlik ilyen), akiknek autója is volt és még ők furikáztak engem. Szóval abszolút nem ettől függ. Persze nyilván akkor más dolgokban kell tudni valamit felmutatni. Személyiség, külső, stb.

2020. aug. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
72%
Nem vélem s legalább lusta-aranyásó nő nem mászik rád;)
2020. aug. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

A férjemnek sem volt, amikor összejöttünk. Utána lett minden, jogsi is, kocsi is.


Szerintem a saját kocsi nem fontos, de a jogsit csináld meg.

2020. aug. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Minek a jogsi ha nem lesz autóm úgysem?
2020. aug. 21. 09:34
 7/35 anonim ***** válasza:
56%

Mert például céges autót is illene tudni vezetni. Meg oké, most nincs autód, de később?


Gyerek mellett rémálom, ha nincs kocsi. Meg úgy általában is.

2020. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Késöbb se lesz.

Inkább megspórolom a havi fenntartási költséget amivel autó jár.

2020. aug. 21. 09:41
 9/35 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne később? Hány éves vagy?


Mondjuk ha 35+ akkor már tényleg mindegy.

2020. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
30
2020. aug. 21. 09:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!