Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélye egy olyan pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy olyan pasinak barátnőre, aki antidepresszáns szedése miatt nem vezethet?

Figyelt kérdés

2019. júl. 18. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Persze, ha van saját sofőrje.
2019. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? :)
2019. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem a kocsi miatt nem lenne, a gyógyszer miatt.
2019. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van, egyáltalán nem feltétele egy párkapcsolatnak a jogosítvány és a gépjármű léte se...
2019. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hülyeség. Én is szedtem egy ideig mirtazapint és ugyanúgy vezethettem.


Neked miért nem lehet?

2019. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"Nem a kocsi miatt nem lenne, a gyógyszer miatt."


Ja, hogy semmi szorongásos panasza nincs, tök normálisan viselkedik, csak kicsit tompítja a reflexet ezért nem adják meg az alkalmasságit? Akkor ne szedjen gyógyszert, legyen depressziós, hogy legalább ne mondhassa, hogy gyógyszert szed. Akkor meg azért nem kellene a pasi, mert depressziósan viselkedik. Ördögi kör. Köszi ezt az okos megjegyzést.


#5: Ma voltam pszichiátrián enyhe szorongásos panasz miatt, erre antidepresszánst írt fel nekem és azt mondta addig nem vezethetek, ameddig normális nem leszek. Még szerencse, hogy 6 év múlva jár le a jogsi, de ezek után sztem meg se hosszabbítják. Ezért az a tervem, hogy inkább vissza se megyek és nem fogom szedni az antidepresszánst.

2019. júl. 18. 16:57
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Előbb tedd rendbe magad, menj el pszichológushoz, legyél rendben pszichésen, hogy ne kelljen gyógyszer, aztán ha már nincs ilyen gondod, akkor kezdj el társat keresni.
2019. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

Nagyobb baj, ha nem áll fel a faxod és szökőévente egyszer, ha eszedbe jut a szex.

32/f

2019. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Enyhe szorongás miatt minek szednél ilyen szarokat? Többet árt mint használ. Akkor kell ilyeneket szedni, ha már felkelni sem tudsz. Egyébként lehet mellette vezetni.
2019. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért az a tervem, hogy inkább vissza se megyek és nem fogom szedni az antidepresszánst." - hát, nagy hülye lennél, ha ezt tennéd. Egyébként az antidepresszánsok esetében a járművezetéstől való tiltás csak a gyógyszer-beállítás időszakára vonatkozik általában, tehát mondjuk az első 1-2-3 hónapra. (nálam össz annyi volt a különbség, hogy a háziorvos kért a pszichiátertől is egy véleményt mielőtt aláírta az alkalmasságot.)

Egyébként meg én is antidepresszánst szedtem (pánikbetegségre) akkor is, amikor összejöttem a párommal... und? A világon semmit se befolyásolt semmin.

(viszont depressziósan, szorongósan tényleg semmi esélyed egy normális kapcsolatra)

2019. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!