Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél hátrány, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél hátrány, ha nincs jogosítványom?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok, de eddig nem volt szükségem jogosítványra. Emiatt hátrányból indulok? Pl nem tudom majd elvinni a barátnőmet kirándulni, wellnessezni...stb stb.
2019. jan. 11. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

ez is már annyira unalmas kérdés....

persze, hogy hátrány.

2019. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Már az is hátrány ha nem prémiumautód van nemhogy még jogsid sincs. Az ilyeneket kiröhögik egymás között a nők. Hol éltél eddig ember?
2019. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem hátrány!
2019. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért kell minden nap 3x kiírni ilyen kérdést? Olvasd vissza az eddigi hasonló kérdések alatti kommenteket inkább.
2019. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

A rinya a hátrány.


Majd mentek vonattal vagy a nő autójával.

2019. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem hátrány, csak autód legyen.
2019. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Mintha nem lenne vonat... Gyökér.
2019. jan. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp hátrány, de nem pont a párkeresésben. Nekünk se volt jogsink, mert nem volt rá szükségünk. Viszont, amikor nagyvárosba költöztünk egy kis falu után, azonnal megcsináltuk. Elég ciki volt esőben 1 km-t sétálni a legközelebbi nagyboltig....

De ha normális, akkor lesz az a baja, hogy nem tudod furikázni mindenhova a s.ggét. El lehet menni bárhova vonattal, még Bécsbe is. De én a helyedben megcsinálnám, ugyanis munkahelyi továbblépési lehetőséget is tud adni egy jogsi meg egy kocsi. (Persze, nem tudom mit dolgozol)

2019. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

Nalam nem lenne hátrány . Az én seggem nem kell cipelni mert tudok utazni BKV -val nem halok bele. Amugy sem szeretek kirándulni , wellnesezni mert engem ezek a programok untatnak és a wellnesst felesleges pénzkidobásnak tartom.

N24

2019. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Persze hogy hátrány.
2019. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!