Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 múltam pár hónapja és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 múltam pár hónapja és még sosem volt barátnőm, de már nagyon szeretnék, mit tegyek, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Életemben egyetlen egy lányba voltam eddig szerelmes, ( az osztálytársamba, akivel együtt keringőztem a szalagavatón ) megpróbáltam meghódítani, közben úgy éreztem, hogy viszonozza az érzéseimet, de amikor randira hívtam, nemet mondott. Nagyon mellbevágott, hónapok után is ugyanolyan szomorú voltam, néha még most is eszembe jut az egész történet ( pedig már ennek 9-10 hónapja ). Az az igazság, hogy nehezen ismerkedek, nehezen barátkozok. Előtte sosem csajoztam, nem is vagyok az a típus, átlagos kinézetű vagyok. Bulikba nem járok, mert nem az én világom, az online társkeresésben nem hiszek. Így nem igazán tudom, hol tudnék ismerkedni, most megyek egyetemre, ami egy jó lehetőség lehet talán, de más ötletem nincs. Egyáltalán nincs bátorságom kezdeményezni, nincs is ötletem, hogyan kellene, hogyan érdemes. ( az osztálytársam esetében azért volt más, mert már 3 éve ismertük egymást, tehát nem volt idegen számomra ) Tanácsok, tippek?

2020. aug. 21. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ne siesd el. Nekem 22 évesen volt először.
2020. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Sehol.
2020. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Barátkozz lányokkal is, és ne csak párkapcsolat céljából. Ha van egy lánynak mit mondanod, mondd! Beszélgessetek, poénkodjatok, dumáljatok valamiről. Ha jól kijössz pár lánnyal, van női társaságod, akkor egyrészt természetesebben tudsz majd nőkkel viselkedni, másrészt rajtuk keresztül is esélyed van megismerni olyan lányt, akivel kölcsönösen kialakul valami több.

A lányok nem egy furcsa másik faj, akikhez "érteni kell", ők is csak emberek. Jó esetben nem kell "csajozni" egy barátnőhöz, az csak egy külön műfaj, aminek a művelői vagy szoknyapecér don juanok, akiknek illik a személyiségéhez a "nyomulás", vagy fura creepek, akiknek abszolút nem stílusuk, de magukra erőltetik. A többiek csak simán emberként viselkednek. Vagy találnak közös hangot, vagy nem, vagy tetszenek egymásnak vagy nem, szimpátia lesz belőle, vagy barátság, laza haveri kapcsolat,vagy csak köszönőviszony, vagy ellenszenv vagy semmi. Néha pedig egymásra találnak.

2020. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Hat akkor elindult az incel vonat!


30-ig meg sem all!

2020. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Drága 3-as! A szívem legmélyéből szóltál, de mi a ménkűnek vagy névtelen?
2020. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi, majd lesz egzisztenciád, lesz csajod is
2020. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Köszi, kedves 5-ös! Azért vagyok névtelen, hogy a válaszaimat ne a más kérdésekre adott válaszaim alapján ítéljék meg, és a nemem vagy a korom alapján se (utóbbiakat, ha számítanak, odaírom külön, vagy eleve kiderülnek a válaszból).
2020. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Társkereső esetleg? Én is ott találtam 18 évesen az első pasimat.
2020. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Az egyetemen mindenre lesz módod még akkor is, ha olyan szakot választottál, ahol kevés a lány.

Nézz körül közöttük és amelyik szimpatikus, menj oda hozzá, hogy ezt vagy azt magyarázza el Neked, mert nem érted (dehogyis nem!). Vagy ha már megszólítottad valami ürüggyel, akkor fűzheted tovább a szót azzal, hogy miért épp ide jelentkezett, honnan jött, ismeri-e a várost, mert Te nem nagyon, de ha ismered és ő nem, akkor ajánljad fel neki, hogy valamikor bemutatod neki, beszéljétek meg a találkozás idejét és helyét. Eztán minden megy, mint a karikacsapás. Ha egyikőtök sem ismeri, ismerjétek meg közösen, akár 3-4-en is egyszerre. Aztán leváltok róluk...

Sok sikert!

2020. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Mi a ménkűt izgat téged, 7-es, hogy a sok nyikhaj lepontoz? Én 7 éve fordulok itt elő, és elhiheted, elég sokan vannak, akiknek csípem a szemét, és zsigerből nyomják a pirosat, ha csak meglátják a nevemet. Nem érdekel. Minden leírt szavamért vállalom a felelősséget, és nem is tudom komolyan venni a névtelenül irkálókat, akik úgy váltogathatják a véleményüket, mint én a gatyáimat. Talán egyetlen valós hátrányom származik ebből; hogy nagyon sokan keresnek meg privátban, és sokszor nyílt felkínálkozás is utolér. (Mindkét nem részéről.)
2020. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!