Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 múltam pár hónapja és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 múltam pár hónapja és még sosem volt barátnőm, de már nagyon szeretnék, mit tegyek, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Életemben egyetlen egy lányba voltam eddig szerelmes, ( az osztálytársamba, akivel együtt keringőztem a szalagavatón ) megpróbáltam meghódítani, közben úgy éreztem, hogy viszonozza az érzéseimet, de amikor randira hívtam, nemet mondott. Nagyon mellbevágott, hónapok után is ugyanolyan szomorú voltam, néha még most is eszembe jut az egész történet ( pedig már ennek 9-10 hónapja ). Az az igazság, hogy nehezen ismerkedek, nehezen barátkozok. Előtte sosem csajoztam, nem is vagyok az a típus, átlagos kinézetű vagyok. Bulikba nem járok, mert nem az én világom, az online társkeresésben nem hiszek. Így nem igazán tudom, hol tudnék ismerkedni, most megyek egyetemre, ami egy jó lehetőség lehet talán, de más ötletem nincs. Egyáltalán nincs bátorságom kezdeményezni, nincs is ötletem, hogyan kellene, hogyan érdemes. ( az osztálytársam esetében azért volt más, mert már 3 éve ismertük egymást, tehát nem volt idegen számomra ) Tanácsok, tippek?

2020. aug. 21. 09:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
32%

#10, igazad van.

Engem is néha lepontoznak annyira cáfolhatatlan válaszért, hogy megáll az eszem. Nekem is van olyan érzésem, hogy egyesek bosszúból teszik. Elfelejtik azonban, hogy ha ők pirosat is adnak nekem, de a többség zöldet, akkor maguknak is ártanak, mert a véleményük ellenkezik a többségével.

2020. aug. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!