Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elutasítanál egy szüleivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítanál egy szüleivel lakó 30 as férfit ?

Figyelt kérdés
Miért ?
2020. aug. 21. 10:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
El, mert ezek életképtelenek
Lúzerek a mama szoknyája mögött - el..
Semmi élet céljuk ezért el
Nem lehetne ilyenekkel családot alapítani
Csórók és felelőtlenek - ennyi idősen x millió Ft takarékuknak kellene lennie
Legtöbb ilyen analfabéta a nők terén is, szűzek és kövérek
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
A mai világra való tekintettel nem. Nagyon nehéz önállósodni ilyen bérek melett.
2020. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ miért él otthon és hogy mamahotelben él-e vagy egyébként önálló és kiveszi a részét a háztartásból anyagilag és házimunkában is.
2020. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nagyon nehéz egyedül, önállóan talpra állni. Vagy örökölsz vagy hitelt veszel fel. Evidens, hogy a mai kormány arra sarkall, hogy hitelt vegyél fel, mert akkor mindenki jól jár csak te nem! Mit gondolsz miért ezt szajkózza a magyar társadalom, hogy önállósodj, érj el valamit, legyen saját kecód. Mert akkor több adót, hitelt tudnak behajtani. Aki kicsit is nem gondolkodik ésszel az agybafőbe hitelt vesz fel, aztán szépen eladósodik, ha bármi szar beüt.
2020. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
19 éves lány létemre tanyáról pestre költöztem egymagam, mindenféle segítség nélkül. Szóval nekem ne mondja senki hogy nehéz önállósodni, csak akarni kell.
2020. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
14 évesen koliba mentem, azóta nem laktam huzamosabb ideig a szüleimmel. Lakótársnak sem akarnék olyat, akinek addig végig anyu törölte a fenekét. Volt ilyen lakótársam egyetem alatt, nem is laktunk sokáig együtt.
2020. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
5 gondolom annyira elviselhetetlen voltál. Ameddig a lakótársad tojt a fejedre, mert csak egy lakótárs vagy, addig te végig a seggét szimatoltad mitől olyan büdös.
2020. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a kapcsolata a szüleivel, még kifejezetten irigyelném is érte.

Mondjuk ha én is mehetnék hozzájuk néha rántott húst meg húslevest enni, az meg már maga lenne a mennyország.

2020. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Több oka is lehet annak, ha a szüleivel él. Nyilván egy semmirekellő munkanélküli nem kéne, de valószínűleg én is legfeljebb albérletben lakom majd 30 évesen tekintve, hogy 25 évesen végzem majd el az egyetemet és kezdek majd dolgozni (rezidensként, havi 160K-ért). Hacsak nem hal meg addig valamelyik nagyszülőm vagy a szüleim, hogy örököljek, de azért nem erre bazírozok.

Ameddig külön élünk, addig nekem tök mindegy, hogy az anyjával, az apjával, egyedül, albérletben vagy 10 lakótárssal él valaki, odaköltözni úgysem fogok senkihez soha. Az lenne fontos, hogy ha ott tartunk, akkor hajlandó legyen valami közös lakhatást keresni és ne az gyerekszobájában tervezze felnevelni a gyerekeit.

2020. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Az összes magyar nő kivétel nélkül elutasítja.
2020. szept. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hiába lettem leértékelve 0%-ra, ez a kőkemény igazság.
2020. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!