Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meneküljek ti is menekülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek ti is menekülnétek egy szüleinél lakó mamahoteles nőtől?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 28 éves nővel akit tök normális meg minden de kiderült hogy anyukájával lakik... Hát szerintem egy nőnek ilyenkor illik külön költöznie már, attól félek hogy anyuka pici lánya és igazi mamahoteles nő.
2019. aug. 3. 22:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem menekülj amíg lehet, az ilyenek már sosem nőnek fel.
2019. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
29%
fuss forest fuss
2019. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
Továbbra sem értem ezt a baromságot. Mitől mamahoteles valaki? Ha ki kell szolgálni, mint egy kisgyereket, akkor igen. De attól, mert otthon lakik és fizeti a rezsit, felújításokat, kaját, kimos/főz/talarít magára, segíti a szüleit, az miért mamahotel? Legyen szó akár férfiról, akár nőről... Attól, mert valaki van olyan hülye, hogy havi 80ezret egy idegen főbérlő zsebébe töm ahelyett, hogy a saját magáéba tenné félre, és 0 szociális interakcióval hazamegy 4 fal közé mint egy zombi... attól ő több lesz? Ismerkedésnél pedig miért elsődleges ez? Még azt sem tudod milyen természet, hogy gondoskodó együttélő ahogy írtam, vagy élősködő. Még ki sem derült, de már ítélkezel? Ez mire jó, emberek!?
2019. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
71%
Mekkora kamukérdés...nincs az a férfi, akit ez zavarna :D Ja de, azt, aki csak azért akar barátnőt, mert nincs saját lakása és hozzá akarna költözni.
2019. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
41%
Ha van külön szobája és rommá qrhatom benne napi 3x, tojok rá. Én úgyis egyedül élek. 31F
2019. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
4. Miért ne zavarná? Engem igenis zavar... Képzeljétek el és sok barátomat is zavarja egy nőnek ugyanúgy fontos hogy önálló életet éljen és ne anyucika lakásában, attól hogy te igénytelen vagy és neked mindegy csak lyuk legyen az te vagy...Igen is zavar engem és nem kamu kérdés
2019. aug. 3. 23:11
 7/38 A kérdező kommentje:
Ha én külön lakom akkor szerintem elvárható hogy a nő akivel ismerkedek az is külön lakjon vagy nem?
2019. aug. 3. 23:16
 8/38 anonim ***** válasza:
42%
De igen. Amúgy sok nő szóba sem áll otthon lakó férfival. Szóval mi, akik egyedül élünk, joggal várhatjuk el a nőtől is 30 körül, hogy maga éljen.
2019. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
76%
Elvárhatod, csak egy önálló nő meg azért nem fog veled ismerkedni, mert idióta vagy. De mindegy, próbálkozni lehet.
2019. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
93%
Ez az "x kortól már a társadalom elvárja, hogy egyedül lakj" akkora hülyeség.
2019. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!