Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megadnátok a számotokat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadnátok a számotokat egy ismeretlennek, ha bejön az illető?

Figyelt kérdés
Pl. leszólít az utcán, beszélgettek egy kicsit és búcsúzáskor elkéri a számod.

2020. aug. 21. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, így igen. Nőként nem biztos, hogy megadnám. 185 cm/105 kiló vagyok, nem félek, hogy vki zaklatna. Max szájba verném.
2020. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Max a facebook, vagy instagram elérhetőségemet. Ha ott is még mindig szimpi, akkor egyeztethetünk találkozót és akkor már megadnám a számomat.
2020. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2#-essel értek egyet.
2020. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont, hogy inkabb a szamom adnam meg, mint egy bepillantast az eletembe, az ismerettsegi korombe. (Pl. latja, kik lajkoltak a kepem.)

Mondjuk erre jo a Snapchat, meg teloszam se kell, es lehet tiltani.

Mi lesz, ha megadom a szamom? Engem csorgetett mar meg zaklato ujabb es ujabb szamokrol. Vagy felveszem, es le is teszem gyorsan, vagy nem fogadok hivast nem ismerostol. Nem erzem a telefonszamot a legnagyobb kiszolgaltatottsagnak. Hamar megunja, ha kattant.

2020. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Semmiképp, és más elérhetőséget sem.
2020. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha feladsz egy lakáshirdetést vagy eladandó holmit, akkor meg a neten mindenkinek kirakod telszámod...mi is a problémád akkor?


Igazából okos ember, erre is megtalálta a megoldást, de ez nem lesz reklámozva;)

2020. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szingli lennek, akkor igen. Nem ertem mi rossz van ebben.
2020. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha feladsz egy lakáshirdetést vagy eladandó holmit, akkor meg a neten mindenkinek kirakod telszámod...mi is a problémád akkor?"

Én pl. nem adtam még meg soha telefonszámot egyetlen eladandó holminál sem: igaz, sok mindent nem árultam.

Problémám nincs, de hadd döntsem el, hogy kinek adom meg az elérhetőségemet. Miért fáj ez neked? :)) Nem vagyok rászorulva, hogy idegenek hívogassanak vagy keressenek.

2020. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Akkor te ilyen "komoly" pötyögős s ovis lehetsz...na, ilyeneket nem lehet komolyan venni semmiben;)


De te hívhatsz idegeneket s persze rejtett számról, hogy hű legyél magadhoz s a "korrektségedhez";)

2020. aug. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!