Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasiknak dicsőséges, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknak dicsőséges, hogy a barátnőjükön már átment a fél város?

Figyelt kérdés

Ennyire nem érdekli őket vagy mi?? A pasik maguk mindent lehetőséget kihasználnak, hogy megfektessék a nőket, alap már első randin széttenni nekik a lábakat, vagy ha nem akkor kuka, ők meg felnőtt fickók, nem fognak várni. Nekik már pár hetet várni is szenvedés, mert ők ugyebár nem hülyék.


Ha hosszútávra szereznek nőt, akkor se érdekli őket hogy hányan pasinak volt már meg. Mert az az ő dolga, másnak nincs köze hozzá. Biztos dicsőséges számukra, hogy ilyen nő szüljön nekik gyereket.



2020. aug. 21. 19:18
1 2
 1/20 Lazy Lover ***** válasza:
9%
nem az de a nők mindig hazudnak erről úgy se fogod megtudni az igazad max nemibetegség teszt utána lesz sex
2020. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

1. Nem tudom, te milyen férfiakkal ismerkedtél eddig, de nagyon el vagy tájolódva. A valamire való férfiak egyáltalán nem ilyenek.


2. Nem dicsőség, de mégis mi közöm lenne ahhoz, hogy egy láynak akivel előtte soha semmi nem volt köztünk hány szexuális partnere volt? Ha 5 volt akkor 5, ha 10 akkor 10, ha 20 akkor 20. Én elfogadnám ezt, mert nincs hozzá közöm és az én szememben nem ez határozza meg, hogy ki milyen ember.

2020. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem elsősorban a saját házad táján kéne takarítanod, és majd ha mindent a helyére teszel, akkor mondj más emberekről véleményt. De addig is a saját tévképzeteidet ne nagyon hangoztasd, mert a végén még sokszor fognak pofira ejteni, ha kiderül a valóság, szemben azzal amit hangoztatsz. Főleg akkor ha szembe állítanánk pár nőt és kiderülne, hogy azok hozzád képest ma született bárányok, te pedig őket próbálod mocskolni ezerrel.
2020. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy dicsőség! Inkább a haveroknak dicsőség, hogyha már ők is lekúrták az asszonyt, lehet vele poénkodni. xD
2020. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
2:Hogy ne határozná meg! A ribi az az is marad. Még akkor is, ha néhány évre korlátozza magát, amíg nem talál valaki balekot, aki mondjuk elveszi.
2020. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy de, kurvára számít. Sajnos többször ezért akadt meg ismerkedésem az utóbbi időben, mert amikor ilyen téma szóba jött a lánnyal, olyan számokat mondott, hogy nekem az már nem fér bele. Sőt, volt aki büszke is volt rá. Nem tudom elképzelni egy huszonéves nőről aki mondjuk eddig 50 férfival volt, megkomolyodjon és mostantól csak egy férfi mellett tegye le a voksát.

31/f

2020. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

6 *Nem tudom elképzelni egy huszonéves nőről aki mondjuk eddig 50 férfival volt,


Én 0-1 milliót szoktam mondani-ez most sok vagy kevés szerinted?:D

2020. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Normalis ferfiakat nem erdekli. Igen, rohadtul nem szamit. Szinglikent azt csinal mindenki, amit akar, nyilvan ha komoly kapcsolatra adja a fejet valaki, azert van, mert mar nem akar minden hetvegen massal dugni.
2020. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
8 Ne legyél ostoba 50 férfit ki bírna még huszonévesen is?:DD
2020. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Valaki nagyon féltékeny
2020. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!