Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az teljesen normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az teljesen normális dolog hogy egy 29 éves nő állandóan bulizni jár?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk, de a folyamatos bulik miatt alig tudunk találkozni. Folyton fáradt, másnapos, stb. Legutóbb Budapesten volt a Fogasban (vidékiek vagyunk mindketten 150 km-re Budapesttől) és kiderült hogy valami arab csavoval smarolt. De én ne érezzem szarul magam mert még úgysem vagyunk együtt. Mindezek ellenére állítja, hogy családot akar, magabiztos és odaadó férfit. De eddig sajnos nem jött össze neki. Továbbá arra is fény derült, hogy a hűség nem éppen az erőssége, az összes kapcsolatában jelen volt a meg csalás főleg az ő részéről


Kérdés: mit vár el? Nekem nagyon tetszik, szimpatikus amikor együtt vagyunk és jó vele minden. Ugyanakkor a bulik nagyon nem tetszenek, főleg nem így és ilyen sok meg a folyamatos részegséggel párosult bszótáncok. Nem kéne már kicsit komolyabban viselkedni ha rövidesen családot akar? Azt mondta hogy 2-3 éven belül. Szerintem akkor már nem bulizni kéne most se.


29N 33F


2020. aug. 22. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem fog sokáig tartani, túl eltérő a habitusotok. Ez egyikőtökre nézve se rossz vagy jó, egyszerűen csak ez van. Ő valószínűleg még 10-20 év múlva is társasági eseményeken lesz egész nap (nagynéném is ilyen), te pedig nem szereted az ilyesmiket. Ez nem összehangolható különbség.
2020. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem akar ő családot. Élvezi az életet és ennyi. Ha már az alatt smárolt egy vadidegennel hogy téged megismert, szerintem semmi jóra nem számíthatsz tőle. A következő "jó pasival" történő találkozáskor talán össze is fekszik vele és akkor neked bye bye van.
2020. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Ez lesz 40-esként egy leharcolt, kézen keresztül adott szingli. Ilyenekből. Ez már nem nő.
2020. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Ő egyszerűen csak társasági ember. Így kell elfogadni. Mondom úgy, hogy én introvertált vagyok, de megértem, hogy nem mindenki ugyanolyan habitusú, mint én.


Egyébként a családot illetően sem egyértelmű hátrány, ha ő pörgős, szeret bulizni. Mindenki azt mondja, hogy igen, pedig nem. Neki lesz energiája a gyerekre,kirándulásokat, programokat szervezni, stb. Én meg introvertáltként rosszul lennék, ha még a WC-n sem lenne nyugtom a kicsiktől. Ezért is nem akarok.

2020. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Addig fog bulizni járni, amíg népszerű lesz, pasik, ingyen piák, stb.

Aztán majd jöhet a család, meg a gyerek.

Tényleg te akarsz lenni, aki elveszi???

2020. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

Te mekkora veréb, csicska vagy!!!


Tényleg egy olyan csaj után tepersz, aki alacsonyabb létformákkal smárol?


Nem vagy FÉRFI!

2020. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Egyelore nem szallt le a FK-rol.


Viszont a nepszerusege csokkenoben van, igy jossz te a kepbe baleknak :)

2020. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem, neki már a gyerekével kellene törődnie.
2020. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Már lassan le kellene erről szoknia/szoktatni.
2020. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

kúrogasd még egy ideig amíg nincs normális csaj, aztán off

ilyenbe felesleges komolyabb energiákat fektetni, gondolhatod hányan nyomulhatnak rá, amikor részeg, és hányan smárolják le, vagy rosszabb..

2020. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!