Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan, hogy valakiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy valakiben genetikailag ott van eleve, hogy magányos lesz egész életében?

Figyelt kérdés
Mert vannak olyan emberek, akiknek mindig van valakijük, ha más nem, akkor szeretőjük, de valakijük van, nem magányosak. Viszont olyan emberek is vannak, akiknek meg sosincs senkijük. Létezhet olyan, hogy valakinek más életre sosem lesz esélye sem, mindig egyedül fog maradni eleve?

2020. aug. 22. 20:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem, keress más mentséget, hogy még véletlenül se merüljön fel továbbra se, hogy ez elsősorban a te sarad, kérdező.
2020. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
1nél a pont☝️
2020. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%

Nem.


A magány átok-mindig.


Ez kapott is lehet, ha olyat cselekedtél valaki ellen ami hatalmas bűn és ártalom volt az adott ember/ek felé, és generációs is, amikor az őseid vétkeztek..

2020. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Genetikailag 😂 Rosszul fogalmaztál, de egyébként mentális problémák miatt megeshet.
2020. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Ezt csak olyan esetben tudom elképzelni, ha valakinek olyan súlyos mentális betegsége vagy spektrumzavara van, hogy gyakorlatilag nem tud érdemben kommunikálni, kapcsolatot teremteni a környezetével. Minden más esetben ott az egyén felelőssége is, bármilyen adottságokkal is születik az illető.
2020. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

pl én. A mentális betegségeim, pl elég gáz személyiségzavarom miatt.

De felszedni fel tudnék csajokat, volt már rá példa, de hosszútávon megtartani kizárt ---> magány.

2020. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

6 *A mentális betegségeim,


Ez is átok.

2020. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ennyire ne unatkozz.
2020. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Te leszel már itt az átok a gyik-on #7.
2020. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Pont ezen gondolkoztam én is kérdező. Sajnos az évek csak telnek és én még mindig egyedül vagyok. Amit írtak az előző válaszadók, hogy ez valami átok stb. ez nem igaz. Az én esetemben legalábbis biztos nem. Soha nem tettem olyanokat, mint amiket mások velem. Átvágtak, hazudtak nekem, de a végén mégis én maradtam egyedül, mert én nem voltam elég jó nekik. A többiek meg élnek boldogan valami újabb kapcsolatban. Az ismerősök, rokonok is mind megtalálták a párjukat, közösen csinálnak mindent, én meg olyan egyedül vagyok, hogy ha szükségem lenne valakire bármihez nincs akit megkérjek. Legyen az egy villanykörtecsere vagy lerobbant autó. Nőként csak magamra számíthatok. De megszoktam, én egyedül csinálok már mindent. Megalkudni nem fogok, csak hogy elmondhassam nekem is van valakim. Szóval szerintem van ilyen, hogy valaki egyedül marad. 8 milliárd ember él a világon, nem hiszek olyan tündérmesékben, hogy mindenkinek megvan a párja meg majd eljön az igazi. Nem jön az, egyszerűen vannak ilyen emberek mint én is, akik egyedül maradnak. Hiszek benne, hogy nekem más az utam, nem a házasság meg gyerek szülés.
2020. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!