Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti összejönnétek egy állami alkalmazott fogász férfival (nincs magánpraxisa, x milliója fenntartani egy olyat), ha amúgy bejön? Vagy pont emiatt felejtős?

Figyelt kérdés
2020. aug. 23. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Jogász vagy fogász, mert nem mindegy:DD egyébként sem egyikkel sem másikkal nincs semmi gond:)
2020. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ezen gondolkozni kell, akkor nem.
2020. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó fogás így is.
2020. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen
2020. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Most hogy így mondod...hátha nincs magámpraxisa szó se lehet róla. Milyen már az,hogy nincs milliója? Legyen! Viccet félretéve fura a kérdés. Szimpatikzsbejön mint pasi,értelmes? Miért fontos Neked a magánpraxis? Ennyire pénzcentrikus vagy ? :(
2020. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen.Viszont neked fogász helyet, inkább agyinplantátor kéne.
2020. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nézd Drágám, manapság egy nő számára fontos, hogy csinos legyen. A körmöst, a kozmit, a fodrászt fizetni kell valamiből. A szoliba és a jógára sem mehetek be csak azért, mert Te fogdoki vagy. A trendeknek megfelelés sem olcsó mulatság, ruhák, cipők, kiegészítők, telefon, laptop, net. A közösségi oldalakon nem posztolhatnak a nők igénytelen lakásban, vagy holmi középkategóriás autó mellett. A Dunaparti séta lehet romantikus, csak ma már kissé prosztó. Nyaralni ma már minden proli Olaszba, Horvátba, Görögbe meg Törökbe megy, a trendeket pedig nem követni, hanem diktálni kell. Emellett, ha nőt akarsz nem várhatod el, hogy takarítson, mint egy cseléd. Azt sem, hogy főzzön mint holmi szakács. A Meki gyerekeknek való, rendelni meg nem egy lepukkant helyi pizzériából kell, meg nemis ilyen népies "vájú"-ról, holmi netes appokról. Azt meg ugye nem képzeled, hogy olyat követelsz egy nőtől, hogy elmenjen dolgozni! Na, szerintem állami alkalmazottként ehhez nem hinném, hogy felérsz. Valahogy nem értem, miért akarnak maguknak nőt az ilyen pór emberkék, sőt mennek el még innen Magyarországról, vagy miért hogy nem jutottak el addig, hogy szégyenükben inkább felakaszthatnák magukat.
2020. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7 Gyomorforgató az egész lényed. Szó szerint felfordult tőled a gyomrom.
2020. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert, komolyan vetted #8. Ez egy karikatúra volt. Engem meg sem érintett, csak mosolyogtam, míg olvastam. Én tudom mi az érték, ez a vki (#7-es) meg nem. És ez a tudat mindennel többet ér számomra.
2020. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vagy eleve hergelt. És elerte a célját. 😊

9-es voltam.

2020. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!