Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózott vagyok, nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott vagyok, nincsenek barátaim, és vállalkozóként nincs is időm ismerkedni. Felvenni egy alkalmazottat ismerkedési célból nagyon morbid dolog? (Komoly kapcsolatra gondolok. )

Figyelt kérdés

Zárkózott vagyok, ez a mindennapokban azt jelenti, hogy kb. 50 emberből 1 szimpatikus, a többinél rögtön bevillan: "Nem!" (És kerülöm is a társaságát.)


Fentiből kifolyólag 1 barátom sincs (suliban persze voltak akikkel napközben jól elvoltunk, de amúgy sosem éreztem a barátkozásnak a lényegét).


A fenti kettőből következik, hogy szórakozni, és hasonló helyekre sem járok el (ivós hányós buli nem jön be, tömegsport, tanfolyam nem jön be).


Marad a munkahely (vállalkozás, iroda), és amúgy is kell egy alkalmazott, így gondoltam jobb lenne eleve olyat felvenni, akivel jó lenne ismerkedni... Szerintetek mennyire működne a dolog?

Komoly kapcsolatot tervezek (nem csak szex), akivel lehetne utazgatni, szórakozni, később összeköltözés, család...

29/F


2020. jan. 11. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre nem ajánlom, hogy az alkalmazottra rástartolj! Neki is iszonyú kellemetlen, sőt az is lehet, hogy fel fog mondani. Ha már mindenáron ilyesmit akarsz, akkor inkább interjúztass jó sok embert és ott közöld, hogy a munkára valami miatt sajnos nem felel meg, de nagyon szimpatikus és emberként ismerkednél vele. De ez is iszonyú gáz megoldás és a bukta itt is nagyon valószínű. És abba is gondolj bele, hogy ha felveszel egy csinos csajt, az lehet el fog hajtani, de közben behapsizik, aztán nézheted naphosszat, "jobb esetben" még teherbe is vágják, ami szintén nem móka a cégnek...
2020. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán feljelentést tehet ezért, remélem, tisztában vagy ezzel.
2020. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas már a felvetése is a dolognak.
2020. jan. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A bukta kizárt - elsőre ott az önéletrajz (rá lehet keresni facebookon, abból sok kiderül), aztán az állásinterjú, és még van 3 hónap próbaidő...


De gondolom már az interjún kiderül, hogy mennyire jönnénk ki egymással.


Amúgy hasonló beállítottságú, zárkózottabb, bájos, aranyos lányt részesítenék előnyben.

2020. jan. 12. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismétlem, a bizniszt és magánéletet ne keverd, nagy pofára esés lesz. De ha mégis megcsinálod (ismétlem, NE TEDD), akkor írd meg a tapasztalatokat, mert kíváncsi vagyok :)
2020. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vállalkozó vagy, de pontosan mit csinálsz? Beleférne egy női alkalmazott a tevékenységi körödbe? Csak egy példa: mondjuk költöztetéssel foglalkozol, oda nem nagyon kell női dolgozó.


A munkáddal kapcsolatban csak szoktál emberekkel találkozni, ott nincs lehetőséged ismerkedni?


Tényleg nagyon rizikós az ilyesmi, mert ha balul sül el jobban megütheted a bokád, mint egy sima kapcsolatban. :(

2020. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!