Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók, hogyan oldjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, hogyan oldjátok meg az ismerkedés korlátozás ideje alatt?

Figyelt kérdés
Hanyagoljátok az ismerkedést vagy épp ellenkezőleg, nem tántorít vissza a pánikhelyzet?

2020. ápr. 20. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Előtte sem volt rám kíváncsi senki, hiába tettem ki a szívemet lelkemet. Időpazarlás votlt minden perc amit ismerkedésre fecséreltem az életemből. Nem is baj ez a kis nyugi.
2020. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Neten is el lehet kezdeni, én a vírus előtt kezdtem volna el randira járni, de csak egyre volt időm

Most nem megyek randira, de ismerkedni attól még lehet :)

21L

2020. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Dübörögnek a közösségi oldalak... És a korlátozás.. az nem tilalom. Én kb ugyan annyit vagyok otthon, mint ezidáig. Szóval max abban okoz fejtörést, hogy hova menjünk és hogy mikor, milyen módon talizzunk. Nyilván van pozitív hozadéka is, hiszen lutrira, bizonytalanra nem megyünk el.
2020. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy. Feladtam
2020. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedek amíg ez tart.
2020. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eddig se tudtam senkivel, sehol, semmikor szóval most sem változott semmi. Egyébként meg továbbra sincs korlátozva gyakorlatilag semmi, szóval nem értem. Ugyanúgy mennek az emberek a dolgukra, nagyjából a bulizás, szórakozás (kocsma, szórakozóhely, étterem, mozi, színház stb bezárások miatt) lett megtiltva semmi más.
2020. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felesleges nem eröltetem. Ha hamarabb elkezdenek hibát látni benned mint valami jót akkor felejtős. A másik normalisan elköszönni se tud. Amúgymeg leszarom nemküzdök. Belefáradtam. A nagy igényeket nemtudom hozni.
2020. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Magadba fektess kedves utolsó, kitartást. Kemény az élet. Amire fókuszálsz az a valóságoddá válik, koncentrálj a céljaidra és a jó dolgokra bármennyire nehéz..
2020. ápr. 22. 23:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi a tanácsot 🙂👍egy jó nagy adag szerencsére lenne szükségem minden téren ami kitart életem végéig.🙂
2020. ápr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tinderen beszélgetek, akivel jól megy azzal átmegyek messengerre, ott telózunk, videózunk. Aztán ha úgy van, majd találkozunk ha feloldják a korlátozásokat. 20N
2020. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!