Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keressek barátnőt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek barátnőt ha félénk vagyok?

Figyelt kérdés
Élőben el sem tudom képzelni hogy oda menjek egy lányhoz, Facebookon meg szinte alig írnak vissza. Talán a Tinder lehet az egyetlen megoldás? Valaki azt ajánlotta nekem. Mit tudok tenni? 21/f

2020. aug. 24. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább hanyagold a témát! Ha vissza is ír valaki, előbb-utóbb találkozni akar majd veled, akkor pedig kiderül, milyen félénk vagy, és otthagynak.
2020. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha már beszélgetünk nem vagyok félénk, csak ahhoz hogy megtegyem az első lépést az ismerkedés felé. Utána könnyen megy nekem minden.
2020. aug. 24. 21:58
 3/5 anonim válasza:
Megpróbálhatod a Tindert, hiszen gyakorlatilag erre van, viszont sajnos nagyon kevés ott a normális ember.
2020. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Bár én lány vagyok, de annyi tanácsot tudok adni a tapasztalataim alapján, hogy vagy keress olyan lányt aki mer kezdeményezni, vagy egyszerűen győzd meg magad. Pl én is nagyon félek a kezdeményezéstől, de olyan vagyok, hogyha érdeklődök egy fiú iránt, aki úgy érzem szintén szimpatizál velem, akkor egy kis idő után meggyőzöm magam, hogy pl kinyögjek egy annyit, hogy találkozhatnánk, és a reakciójából már látom hogyan tovább. Nem kevés vívódás meg mérlegelés mire sikerül, de ha ő is vevő rá akkor pedig minden rendben :)
2020. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Félénk vagyok, de hódítani akarok.
2020. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!